Skocz do zawartości
  • 0

stuff na moje urodziny w kwietniu


batons95

Pytanie

WITAM, chciałbym się was zapytać jaki stuff byście wzieli na moim miejscu na moje urodziny do kwoty 200zl głownie w nim powinny być wyrzutnie fajerwerki zamawiam na stronie fajerwerkimarket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za 200 zł można kupić kilka wyrzutni, np. 4 po 50 zł i to przecież też będzie pokaz amatorski.
batons95, powiedz gdzie chcesz strzelać? Jeżeli wokół będą ludzie to licz się z nieprzyjemnościami ( za 200 zł przecież nie będziesz strzelać "piccolakami" tylko czymś mocniejszym, co będzie słyszalne w okolicy. Czy mogą być użyte wyrzutnie kątowe? Kiedy chcesz zamówić zestaw?
Opisz trochę bardziej sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

MC 2
Mars
Tyrant
Don't
Asteroid
Silver Wave (kometa)
EC JW87
NG 12

+ gratis rakiety Casjopeja

Powinieneś połączyć to wszystko lontem i odpal, tak będzie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

więc tak wybierajcie jakie chcecie wyrzutnie mogą być to mniejsze i tez mogą być kontówki w okolo nie bedzie duzo ludzi ale chce zrobic tani i dosyc fajny pokaz puszczac bede na dość duzej przestzeni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O to moja propozycja (na chwilę obecną):

- MACRO COSMOS II - SM2125 - 12,50zł
- BIG BANG MARS - JW07 - 15zł
- TYRANT - SM9807 - 21zł
- BORNEO - JW26 - 22zł
- CONDOR - JW21 - 27zł
- SAMURAJ - RSB734 - 33zł
- HOT STARS - DP0020 - 75zł

razem około 205zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O to moja propozycja (na chwilę obecną):

- MACRO COSMOS II - SM2125 - 12,50zł
- BIG BANG MARS - JW07 - 15zł
- TYRANT - SM9807 - 21zł
- BORNEO - JW26 - 22zł
- CONDOR - JW21 - 27zł
- SAMURAJ - RSB734 - 33zł
- HOT STARS - DP0020 - 75zł

razem około 205zł.

Dobrze ułożone ale ja proponuje wywalić MC II i Hot Starsa i wziąć za to JW59 :)
I zamiast Samuraja weź JW87 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tam, nie wprowadzaj go w błąd. Ja odpalałem po kolei na sylwka 07/08 wyrzutnie hot stars i JW59 to wiem która jest lepsza. JW59 to istny szajs, JW56 o wiele ładniejsza jest. gdyby była JW56 wziąłbym ją a nie ma, to wziąłem hot starsa bo różnorodna, długo strzela i naprawdę efektowna. Tak samo w drugiej części twojego pomysłu, JW87 to słaba bateria, jakby była JW90 to można zamienić, ale nie ma więc naprawdę lepiej zostawić tego samuraja bo to też bateria o ładnych efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A tam, nie wprowadzaj go w błąd.

No wiesz,ja tak tylko zaproponowałem,a niech on sam zdecyduje który plan z tych 3 wybrać.
Ja bym tak wziął na jego miejscu,a nie wiem czy wprowadzam go w błąd czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A tam, nie wprowadzaj go w błąd.

No wiesz,ja tak tylko zaproponowałem,a niech on sam zdecyduje który plan z tych 3 wybrać.
Ja bym tak wziął na jego miejscu,a nie wiem czy wprowadzam go w błąd czy nie.



Mpiwowski maił Wiele Wyrzutni i Chyba Lepiej Wie Która Jest Lepsza.Ja Bym Wybrał Plan MP...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...