Jump to content

FireFan

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About FireFan

 • Rank
  Nowicjusz
 1. FireFan

  JA005 Gigant

  Miałem Go Rok Temu Super Zestaw Rakiety Miały ogrome rozpryski...
 2. Bingo Big Corsair czy Pirat ?
 3. Nazwa:JW888 Pyro Man Zdjęcie: http://www.wrzuta.pl/obraz/xS3jP5VJlR/ Film:Brak Kaliber 1,5" Cena:? Opis:Moździerz Firmy Jorge o Kalibrze 1,5" Czyli Nawet ,Nawet Taki Sam Kaliber Ma Moździerz z Lidla o Nazwie "SP0008 Super Artillery" Który Według Mnie Jest Lepszy Ponieważ Ma 10 - Ładunków a Nie 6.Efekty Znam Tylko SP0008 (były ładne i duże) Tego Moździerza nie miałem i wnioskuje tylko po opiniach innych "Piromanów" Że Jest Nie Opłacalny. Widziałem Ze Miał Ten Moździerz Dwóch Użytkowników: 1.Felix1 2.Mpiwowski Możecie Opisać Ten Moździeerz , jakie ma Efekty ?? Pozdrawiam:FireFan :
 4. FireFan

  Pomocy !

  Tylko Jedna.
 5. FireFan

  Pomocy !

  Podziękowania Dla Wsystkich Wybrałem JW402 Show Of Fireworks Zamykamy.
 6. FireFan

  Pomocy !

  Mam Przestrzen
 7. FireFan

  Pomocy !

  Moja Mama Ma Za Tydzień Urodziny i Chcę Kupić Wyrzunię I Wyszczelić w Jej Urodziny Wyrzunie Kupie w Hurtowni i Mam Na Nią 200 zł Proszę Was Abyście wybrali z Tych Czterech Jedą Najlepszą ..... Proszę o Pomoć Ponieważ Podobają mi Sie Wszystkie To Jest Mi Bardzo Potrzebne.
 8. No wiesz,ja tak tylko zaproponowałem,a niech on sam zdecyduje który plan z tych 3 wybrać. Ja bym tak wziął na jego miejscu,a nie wiem czy wprowadzam go w błąd czy nie. Mpiwowski maił Wiele Wyrzutni i Chyba Lepiej Wie Która Jest Lepsza.Ja Bym Wybrał Plan MP...
 9. I Co Jak Wypadł Ten Mały Achtung ???
 10. Czy To Jest Duży Czy Małych Achung z Hesti ??? Prosze O Odpowiedz.Pozdrawaim FireFan
 11. FireFan

  JA009 Euro Star

  Czy oby na pewno w tym zestawie są rakiety voo doo? Meteor Regn i Cassiopeia tak,ale właśnie nie wiem jaką nazwę mają te najmniejsze... Jak coś dam zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1713.jpg Tak Nabijasz Posty Ze To Już Żal.pl : Przecież Każdy Wie Z Chodzi Ci O Posty ....... Po Co Takie Głupie Pytanie Zadajesz w Lutym?????? To Jest To Samo Tylko Inna Poligrafia :roll:
 12. FireFan

  FP3 NEW

  Czy "FP3 Decybele Nitro" Są Głośniejsze od "FP8 Petardy Cierne" :?: Proszę o Odpowiedz.Pozdrawiam FireFan
 13. FireFan

  SBB 133-SM Orka

  Brawo Dla "Velibrum" : To Jest Jedyna Normalna Odpowiedz ! Wy Nie Widzieliście Tej Wyrzutni Na Żywo a Ja Ją Miałem i Widziałem i przereklamowanego Black Cata Też Widziałem (Sąsaid Miał) Orka Miała 100 razy wieksze wybuchy i biła na łeb black gówno... :
×
×
 • Create New...