Take care of safety!

 

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content

FireFan

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About FireFan

 • Rank
  Nowicjusz
 1. FireFan

  JA005 Gigant

  Miałem Go Rok Temu Super Zestaw Rakiety Miały ogrome rozpryski...
 2. Bingo Big Corsair czy Pirat ?
 3. Nazwa:JW888 Pyro Man Zdjęcie: http://www.wrzuta.pl/obraz/xS3jP5VJlR/ Film:Brak Kaliber 1,5" Cena:? Opis:Moździerz Firmy Jorge o Kalibrze 1,5" Czyli Nawet ,Nawet Taki Sam Kaliber Ma Moździerz z Lidla o Nazwie "SP0008 Super Artillery" Który Według Mnie Jest Lepszy Ponieważ Ma 10 - Ładunków a Nie 6.Efekty Znam Tylko SP0008 (były ładne i duże) Tego Moździerza nie miałem i wnioskuje tylko po opiniach innych "Piromanów" Że Jest Nie Opłacalny. Widziałem Ze Miał Ten Moździerz Dwóch Użytkowników: 1.Felix1 2.Mpiwowski Możecie Opisać Ten Moździeerz , jakie ma Efekty ?? Pozdrawiam:FireFan :
 4. FireFan

  Pomocy !

  Tylko Jedna.
 5. FireFan

  Pomocy !

  Podziękowania Dla Wsystkich Wybrałem JW402 Show Of Fireworks Zamykamy.
 6. FireFan

  Pomocy !

  Mam Przestrzen
 7. FireFan

  Pomocy !

  Moja Mama Ma Za Tydzień Urodziny i Chcę Kupić Wyrzunię I Wyszczelić w Jej Urodziny Wyrzunie Kupie w Hurtowni i Mam Na Nią 200 zł Proszę Was Abyście wybrali z Tych Czterech Jedą Najlepszą ..... Proszę o Pomoć Ponieważ Podobają mi Sie Wszystkie To Jest Mi Bardzo Potrzebne.
 8. No wiesz,ja tak tylko zaproponowałem,a niech on sam zdecyduje który plan z tych 3 wybrać. Ja bym tak wziął na jego miejscu,a nie wiem czy wprowadzam go w błąd czy nie. Mpiwowski maił Wiele Wyrzutni i Chyba Lepiej Wie Która Jest Lepsza.Ja Bym Wybrał Plan MP...
 9. I Co Jak Wypadł Ten Mały Achtung ???
 10. Czy To Jest Duży Czy Małych Achung z Hesti ??? Prosze O Odpowiedz.Pozdrawaim FireFan
 11. FireFan

  JA009 Euro Star

  Czy oby na pewno w tym zestawie są rakiety voo doo? Meteor Regn i Cassiopeia tak,ale właśnie nie wiem jaką nazwę mają te najmniejsze... Jak coś dam zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1713.jpg Tak Nabijasz Posty Ze To Już Żal.pl : Przecież Każdy Wie Z Chodzi Ci O Posty ....... Po Co Takie Głupie Pytanie Zadajesz w Lutym?????? To Jest To Samo Tylko Inna Poligrafia :roll:
 12. FireFan

  FP3 NEW

  Czy "FP3 Decybele Nitro" Są Głośniejsze od "FP8 Petardy Cierne" :?: Proszę o Odpowiedz.Pozdrawiam FireFan
 13. FireFan

  SBB 133-SM Orka

  Brawo Dla "Velibrum" : To Jest Jedyna Normalna Odpowiedz ! Wy Nie Widzieliście Tej Wyrzutni Na Żywo a Ja Ją Miałem i Widziałem i przereklamowanego Black Cata Też Widziałem (Sąsaid Miał) Orka Miała 100 razy wieksze wybuchy i biła na łeb black gówno... :
×
×
 • Create New...