Skocz do zawartości

JW412 Show of Fireworks


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Aż nie chce mi się wierzyć, że tutaj było 100 strzałów..
Efekty ładne, a nawet bardzo ładne, pierwsze super miny, później komety i cracling - czyli nie ma co narzekać bo jest super.
Ale 360 zł (bo taka jest cena) wywalić w mniej niż 15 sekund to troche przesada :/
Wyrzutnia jest super, tylko o wiele za szybka i tu ją zjechali, bo mogła to by być naprawde opłacalna wyrzutnia, a tak to mało kto kupi taką co strzela tak krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jet to doskonały przykład jak można wywalić kasę w błoto. Znam tę wyrzutnię nie od dziś i na żywo się już wielu jej sztuk odpalanych często po kilka na raz naoglądałem. Niestety jest to typowa wyrzutnia "pokazowa", a właściwie tworząca "dół" dla finału pokazu zwłaszcza, że ma jedną bardzo fajną cechę predysponującą ją właśnie do tego typu zastosowania, a mianowicie (czego nie widać na filmie mpiwowskiego) ma troszeczkę dłuższą przerwę przed ostatnią salwą z craclingiem, co doskonale komponuje się z oczekiwaniem na eksplozję na niebie szelek typu studata. Na amatorskie pokazy sylwestrowe jest po prostu nieopłacalna, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fpshooter ma 100% racje. Dla kogoś, kto organizuje sobie widowisko w noc sylwestrową dla siebie, nie ma dużego budżetu, ta wyrzutnia zupełnie nie jest opłacalna. Jest dość droga, a jej czas trwania to zaledwie około 15 sekund. Jeśli jednak ktoś tworzy pokaz z dużym budżetem, to może zaopatrzyć się w taką wyrzutnie. Dynamicznie wystrzeliwane pociski z pięknym efektem palm, a do tego finałowa seria cracklingu - jest co oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...