Skocz do zawartości

Egzaminy, matury itp.


pokepim

Rekomendowane odpowiedzi

No juz zaczyna sie mocne przygotowanie do matur i egzaminow po gimnazjum i podstawowce
Dzisiaj i wczoraj juz nie ktorzy pisali probne egzaminy gimnzajalne.
Ciekawe jak wypadliscie? Były łatwe?
Ja chodze erea do pierwszej gimnazjum[mamtematyczna :D], ale wdg. mnie egzamin matematyczny jest banalny, to już logarytmy są od niego trudniejsze, nie wówiąc o konguruencjach no ale jak wy oceniacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test dzisiejszy gimnazjalny z polaka był łatwy. Bez problemu odpowiadałem na pytania. :wink: Boje sie testu z matmy. Ale to dopiero próbne :razz: Na szczęsie
Z angielskiego też mi pójdzie dobrze. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polaka zazwyczaj jest trudnebo tutaj musisz byc humanem a w matmie wszystko jest proste szzcegóje algorytmy i funkcje trygonometryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Z matmy leżę... Tak patrzę sobie że za otwarte jest 25 pkt. A ja zdobyłem 10 pkt :mad:
Z angielskim myślę, że nie będzie problemu bo większość to zrzynałem od tych lepszych :mrgreen:
Potem napiszę jakie miałem wyniki, ale najpierw muszę się o nich dowiedzieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbny mam dopiero w lutym (po podstawówce) :wink: , po feriach. Na szczęście uczę się dobrze (średnia 4,92) i być może dostanę tak z 35 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nie mogę. :lol::lol::lol: taką średnia to uzyskuje niewiele osób w kraju i nie uwierzę, że ty taką masz. Może przestać pierdzielić głupoty?? co o tym myślisz

Jakbyś miał taką średnią to byś miał 50/50. No chyba, że kupiłeś te oceny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol mpi przestań pierdzielić głupoty.. jakbyś umiał czytac to byś zauważył, że ja nawet nie pisałem tego pogmnajzlego testu.... Co za świat.... co za ludz... czy jakoś tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan w 66% jest udany według mnie. Zdobyłem więcej niż połowę punktów. Narazie są podliczone punkty z polskiego i matematyki. Z angielskiego dobrze mi pójdzie :!: :mrgreen:
Polski: 30pkt
Matematyka: 24pkt
_______________________
54/100

Dam znać jak mi poszło z angielskiego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z próbnego po VI klasie dostałem 37 pkt - byłem 2 w klasie :-D (tylko taki kujon ze średnią 5,17 miał 38 pkt. Ogólnie moja klasa uczy się bardzo dobrze, najgorsza osoba miała 19 punktów :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku się ośmieszyli czasem oczekiwania na wyniki - 8 tygodni (od 2 kwietnia do 28 maja) to według mnie za dużo, w ostatnich latach było mniej.
Wracając do egzaminu to dla mnie był łatwy :cool: w pytaniach zamkniętych wszystko miałem dobrze (więc 50% punktów mam) :-D zobaczymy jak będzie w otwartych i tym pisemnym.

[ Dodano: 2009-05-28, 16:21 ]
No więc dostałem max (40 punktów) i się z tego cieszę, bo wypadłem najlepiej w powiecie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...