Skocz do zawartości
  • 0

Thunder vs. Speed IV vs. Perfect


bobek4322

Które najlepsze?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Thunder
      1
    • Speed IV
      4
    • Perfect
      8


Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli ilość to perfect, jeśli jakość to speed IV ;)
Chociaż nie mówię że perfecty są słabe bo efekty mają kolosalne jak na swój rozmiar i cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście że perfecty mają ogromne efekty i jest ich sporo w opakowaniu co do thunderów to już sam nie wiem jedni mówią że są świetne jedni że są słabe ale po filmikach twierdze że te i te są na równym poziomie ale jednak wziął bym perfecty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Perfect to wg. mnie bardzo dobre rakiety i nie są zbyt drogie ale niewiem jak stoją z cenami thundery i speedy. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Thunder, ponieważ w jednej rakiecie są 2 efekty. Gwiazdki i duży cracling. Bardzo ładnie się prezentuje na niebie :razz: I cena też jest niska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bobek wszystko zależy jaki będziesz miał cały stuff, ile rakiet, jaki budżet. Bo jeśli będziesz miał więcej innych rakiet to lepiej wziąć te speedy 4 a jeśli tylko jeden zestaw z tych co podałeś to postawił bym na perfecty bo miałbyś więcej zabawy a efekty są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeśli ilość to perfect, jeśli jakość to speed IV ;)
Chociaż nie mówię że perfecty są słabe bo efekty mają kolosalne jak na swój rozmiar i cenę


Właśnie że nie, speedy 4 latają bardzo wysoko (możliwe że wyżej niż cassiopeja) tak więc:
Jeśli chcesz dużo zabawy - perfecty
Jeśli chcesz dobrą jakość - też perfecty :D polecą niżej i dadzą ten sam a może nawet lepszy efekt niż speedy 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym wybrał perfecty - miałem wszystkie z tych rakiet i zdecydowanie najlepiej spisują się perfecty.
Thundery były dobre , Speed IV je biły , ale za cenę speed IV masz rakiety perfect , których jest 12(speedy są tylko 4) , a do tego efektami dorównują "spidom".

Myślę , że w tym temacie nie da się nic więcej już powiedzieć , więc proponuję go zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...