Skocz do zawartości

OBWIESZCZENIE - zrzutka na [...]


Nostra

Sądzisz, że jestem fajny?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak! (Panie, kończ Pan tą ankietę...)
      21
    • Tak! (ale nie na trzeźwo)
      13
    • Tak!
      8
    • Tak, dasz mi swój numer? (odpowiedź z góry - NIE)
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Do jutra mają być pozmieniane nazwy tematów tu w galerii, bo mnie szlak trafia jak widzę dumną nazwę "POKAZ", a dalej film z kilkoma wyrzutniami odpalanymi oddzielnie...

no ludzie, pokaz to pokaz, filmy to filmy.

do roboty mi tu !

i bez fochów, bo się zezłoszczę.


Pokaz mogę zostawić sobie ja ( :cool: ), Paul i ten kto naprawdę zrobił jakiś pokaz (w sensie połączył coś więcej i pomyślał nad układem)


have a nice night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Tematy z filmami lub filmami ORAZ zdjęciami z amatorskich pokazów np. kilka rodzajów fajerwerków niekoniecznie połączonych ze sobą razem poprzedzamy tagiem [AMATOR POKAZ]



Nostra, chodzi Ci o sam tag [Pokaz] czy [amator pokaz] ? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalałem parę rakietek na raz więc to chyba pokaz:D


a co robisz profesjonalny pokaz w postaci rakietek???

POKAZ - profi pokaz robiony przez firmę lub łączone produkty przez userów i nie parę rakietek tylko taki większy.

AMATOR POKAZ - to odpalane pojedynczo różne rzeczy lub taka sytuacja jak twoja mateo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

głupi pomysł nosterek, tak już jest od dawna na tym forum co widać po dacie założenia, a że tobie się nie podoba to co każdy ma zmieniać ?

jak wytrzeźwiejesz to daj znać

[ Dodano: 2009-01-03, 22:39 ]

Ja odpalałem parę rakietek na raz więc to chyba pokaz:D


a co robisz profesjonalny pokaz w postaci rakietek???

POKAZ - profi pokaz robiony przez firmę lub łączone produkty przez userów i nie parę rakietek tylko taki większy.

AMATOR POKAZ - to odpalane pojedynczo różne rzeczy lub taka sytuacja jak twoja mateo.


BUHAHAHAHH!

Odezwał się

[AMATOR POKAZ] mpiwowski - Sylwester 2007/2008 - Fajerwerki


http://www.forumfajerwerki.pl/viewtopic.php?t=2085

A wtedy łączyłeś chyba tylko ze 3 wyrzutnie po 2.. także mądralo tak niby bardzo jesteś za i mateo sie czepiasz a sam lepszy jesteś ?

A i tak btw ja nazwałem swój [Zdjecia + Film] Sylwester 2008/2009 Felix to jak co to jestem czysty :mrgreen:

@edit: licz się ze słowami. Jak piszesz bzdury to usuwam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest głupi pomysł. Radziłbym zmienić ten trzeci punkt w regulaminie. Pokazem pirotechnicznym nazywamy przedsięwzięcie starannie zaplanowane i zrealizowane przez profesjonalną firmę pirotechniczną. Amatorskim pokazem moglibyśmy więc analogicznie nazwać również przedsięwzięcie starannie zaplanowane i zrealizowane ale składające się z materiałów pirotechniki amatorskiej i przygotowywane i realizowane przez nas - czyli amatorów.

Sory, ale kto próbował chociaż zrobić taki pokaz na pewno wie ile trudu potrzeba, aby wszystko względnie miało ręce i nogi. Dlatego mnie też wkurza, gdy widzę przykładowo 10 filmików wyrzutni złączonych w Movie Makerze, Nero Vision albo innym programie sygnowanych tagiem [AMATOR POKAZ]. Podpisujcie to jakoś inaczej, chociażby z szacunku dla tych co się starają zrobić jakiś "pokaz".

POKAZ - profi pokaz robiony przez firmę lub łączone produkty przez userów i nie parę rakietek tylko taki większy.

Tag [POKAZ] jest zarezerwowany TYLKO i wyłącznie dla profesjonalnych pokazów i lepiej żeby tak zostało.

PS: To także mój pomysł i proszę nie obrażać z tego powodu Nostry (albo obrażać nas oboje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POKAZ tylko dla profi pokazów i tu Nostra nie ma racji.

Nostra w swoim poście pisząc "pokaz" miał na myśli tag [AMATOR POKAZ]. :wink:

[ Dodano: 2009-01-03, 23:33 ]
Nie widzę tam dwóch różnych zagadnień. Ale mniejsza...

Według mnie powinno być tak:
:arrow: [POKAZ] - dla profesjonalnych pokazów organizowanych przez firmy
:arrow: [AMATOR POKAZ] - dla pokazów składających się z pirotechniki amatorskiej i tworzonych przez userów (przez słowo "tworzonych" mam na myśli przemyślane planowanie)
:arrow: [FILM] <tu nazwa filmu, np. Sylwester 08/09 by ktośtam> - dla filmów ukazujących produkty odpalane pojedynczo i losowo.

Jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem mpi to myślisz tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POKAZ - profi pokaz robiony przez firmę lub łączone produkty przez userów i nie parę rakietek tylko taki większy.

AMATOR POKAZ - to odpalane pojedynczo różne rzeczy lub taka sytuacja jak twoja mateo.



a gdzie żeś znalazł takie definicje?

jak pokazem ma być bieganie z kilkoma rakietami i odpalanie co pół minuty to ja dziękuję za taki 'pokaz'


felix, a Ty nie kozakuj za dużo, bo nie jesteś na swoim podwórku. Jesteś tu tylko małą roślinką którą można wyplewić bez straty dla gospodarstwa.


tak czy siak pozmieniam. to nie było pytanie tylko informacja. zastrzeżenia mogą mieć jedynie witus bądź wap, tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...