Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

TB161 Skyscraper


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

skyscrapertt0.th.png
Symbol - TB161
Nazwa - Skyscraper
Ilość strzałów - 18
Kaliber - 30mm
Opis efektu - Czerwone ogony przechodzące w srebrne peonie i srebrne palmy.
Niebieskie ogony przechodzące w kolorowe peonie zakończone trzeszczeniem i srebrne palmy.
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=dC6sBNU6o0w&...re=channel_page
Cena - 55zł

Super wyrzutnia za w miarę dobrą cenę, tym bardziej że ładunki są w układzie I oraz W.
Wyrzutnia strzela pięknymi palemkami ze srebrnymi gwiazdkami oraz trzeszczeniem.
Uważam, że wyrzutnia ta jest naprawdę bardzo ładna a na uwagę przede wszystkim zasługuje to,
że pociski nie lecą tylko pionowo ale także w układzie FAN.
Dodam także, że szata graficzna tej wyrzutni jest bardzo ładna, tym bardziej że znajduje się na niej jeden z warszawskich wieżowców :)

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na film... I efekt mi przypomina wyrzutnię JW39 NEW Show of Fireworks, również są takie efekty komet które lecą na wszystkie strony na niebie, a na żywo to jest świetne.
Luknij na ten filmik - http://pl.youtube.com/watch?v=7OEyfcBipUo&...re=channel_page i powiedz czy to było mniej więcej coś takiego bo jeśli tak to naprawde postaram się ją kupić, JW39 NEW była świetna a jak dodać do tego układ FAN to będzie istne cudo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknij na ten filmik - http://pl.youtube.com/watch?v=7OEyfcBipUo&...re=channel_page i powiedz czy to było mniej więcej coś takiego bo jeśli tak to naprawde postaram się ją kupić, JW39 NEW była świetna a jak dodać do tego układ FAN to będzie istne cudo ;]

No powiedzmy, że efekty podobne. Jak będziesz mieć dostęp do tej wyrzutni to bierz bez gadania, naprawdę dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia prezentuję się równie efektownie jak JW165.
Mimo wysokiej ceny jak za 18 strzałów , to efekt naprawdę powala.
Efekt jest rozłożysty , lecz brakuje mi jakiegoś konkretnego finału w...układzie FAN.
Gdyby dołożyć 2 strzały i na finał poleciało 5 pocisków w układzie FAN , mogłaby to być jedna z najlepszych pozycji bijąca na głowe JW42 BC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko jakbym miał dostęp do hurtowni Tropica to pewnie bym ją kupił. Układ z tego co widziałem to FAN + I a nie W + I, ale to szczegół. Jeśli chodzi o sam układ strzelania bardzo zbliżony do Condora z Jorge. W sumie cena nawet przyzwoita. Moja ocena 7,5/10.
A jeszcze jedno to "trzeszczenie" to crcling się zwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO super ta wyrzutnia bardzo ładny efekt nawet długo się utrzymuje na niebie bardzo mi się podoba na pewno kupie tom wyrzutnie moja ocena 9/10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wyrzutnia Przedstawiająca jak dobrą firmą jest Tropic
Wyrzutnia na filmie wypadła bardzo dobrze na żywo na pewno była o wiele lepsza
Co do ceny nie można się przyczepić jej cena jest przystępna jak na takie efekty
Moja ocena 9/10 Niestety nie mam możliwości jej zakupu chyba że na FajerwerkiMarket
Będzie w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...