Skocz do zawartości

Poszukiwany Moderator do działów o fajerwerkach


wapster

Kto według was powinien zostać pomocnikiem? 2 osoby z najwyrzszą ilością głosów obejmą tą funkcję.  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Marian
      9
    • Fireman
      10
    • pj.patryk
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
poszukuje osoby odpowiedzialnej która ma doświadczenie z moderowaniem lub administrowaniem forum. No i oczywiście zna się na fajerwerkach (czyt. wyrobach kupnych).
Uprzedzam ze nie widziałem bym na tym miejscu żadnego z "Dzieci Neostrady"(zorientowani wiedza o co chodzi).
Osoba taka powinna mieć choć trochę czasu raz czy 2x na dzień aby wejść na forum, aby upomnieć czy pousuwać posty nie na temat.
Swoje podania proszę składać w tym temacie, usuwam inne posty, usuwam wiadomości na PW związane z objęciem tej funkcji jak i nie odpowiadam na podania przesłane na gg!

Nie będę tu pisał co w takim poście należy napisać, gdyż każdy kto będzie chciał objąć tą funkcje, będzie wiedział jak się najlepiej sprzedać i pokazać swoje doświadczenie.

Zostaną również usunięte podania:
witus - z witusem mamy obgadane i on ma funkcje pomocnika, mod czeka na leprze czasy dla niego
Jaworz (były papka93) - powiedziałem mu ze moda niedostatnie i też dlatego ze jestem przez niego nieustannie obsypywany prośbami o moda
Sory ze uprzedzam podania niektórych osób, ale jestem na 100% pewny ze by się one tutaj pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym mogl zostac modem.Mam duzo wolnego czsu,na forum zagladam ok. 5 razy dziennie.Sam mialem swoje forum ale zostalo zaatakowane jakims wirusem i juz niezakladalem nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym być modem.Na forum wbijam ok 6-7 razy dziennie.
Tylko nie mam zabardzo doświadczenia w modzie.Bardziej admin.
I niedługo zmieniam neta (odłączam i może podłanczam innego narazie nie mam pewności)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jestem tu najkrócej, no ale wprawa jako admina piroportalu i moda na pirotechnika.one.pl coś daje... jestem do Waszych usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki moderator miałby moderować całe forum czy określone tematy? I czy poszukujesz jednego czy więcej moderatorów?
Może bym się na to pisał.Doświadczenie w prowadzeniu forum mam małe , robiłem kiedyś fora na bezpłatnych serwisach phorum itp. niestety żadnym nie mogę się znacząco pochwalić bo je usunąłem. Do tego jestem na forum już od prawie roku.Znam jego problemy zasady itp. Na forum zaglądam dosyć często , około 5-10 razy dziennie.

Może warto by zrobić jakiś okres próbny ,np. 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dużo wolnego czasu więc mogę pomóc, wiedze mam na wystarczającym poziomie, doświadczenie jako takie (mod na 2 forach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem codzienie 4-5 razy na forum bardzo dobże znam się na fajerwerkach kupnych ale nie mam zawielkiego do świadzczena o meodrowaniu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działy za jakie byla by taka osoba odpowiedzialna:
Petardy
Rakiety
Wyrzutnie
Fontanny
Ognie rzymskie
Inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle nad daniem moda dla Nostra.

I daniem 1 lub 2 pomocników. Ale rozszerzę ich możliwosci zażżdzania treścia, ale uprzedzam niebędą one tak szerokie jak modów.
Nad daniem rangi pomocnik jeszcze sie zastanawim i w najblizszym czasie powiem komu ją nadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pomocników proponuje dać do moderowania kategorię 'Sylwester, nowy rok' - tam będzie bardzo dużo do moderowania w gorączce przed sylwestrowej jak i po sylwestrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z mantis'em wybraliśmy trójke osób które widzielibyśmy jako naszych pomocników. Ale niestety miejsca do objęcia są tylko 2. Więc zrobiłem ankiete. Wynikiem ankiety który będzie decydował o tym kto zostanie pomocnikiem bedzie wynik z niedzieli (12.11.2006) o godz. 20:00. Zostaną nimi 2 osoby które będą mieli najwiekszą ilość głosów.

Życze powodzenia kandydatom.
Jak i życze trafnych wyborów, wyborcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, najwarzniejszego zapomnialem powiedziec...
Pomocnicy będą narazie na okres próbny, gdy jeden niespełni oczekiwań ten 3 wejdzie na jego miejsce. No ale oczywiści mam taką nadzieję ze wybrane osoby bedą oddanie działać na forum.

Okres próbny rownież tyczy sie Moderatoraw tym przypadku Nostra.

Narazie to wszystko... do czasu az sobie czegos nieprzypomne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zła ankieta... powinieneś był zrobić możliwość oddania 2 głosów, skoro ma być 2 pomocników :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge kandydować na pomocnika-tzn. długo mnie na forum nie było ale nie z powodów że mi sie nie chciało tylko komp w rozsypce.Mam duże doświadczenie w kupnych bo gdzie fajerwerki do kupna tam od razu jestem ja(to tylko propozycja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zle zrobilem....
co bedzie jak bedzie remis miedzy 2 osobami....

zobaczy sie, bo nieiwem czy jest sens zmieniac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinna być dogrywka. Możliwość oddania 2 głosów(czyli na 2 osoby). Możliwość głosowania powinni mieć tylko użytkownicy którzy zarejestrowali się przed założeniem tej ankiety. Dlaczego? A mianowicie zauważyłem coś bardzo dziwnego na forum. Przykładowo zarejestrował się nowy użytkownik M@teusz dzisiaj rano zaraz potem oddał głos w ankieci i opuścił forum.Przypadek , zbieg okoliczności? Raczej jak ktoś tu wchodzi na forum to pierwsze co robi to wchodzi w dział rakiety wyrzutnie itp. Nie chce wysuwać daleko idących wniosków... ale coś powinno być zrobione w tym kierunku. Wynik tej ankiety nie powinien być przypadkiem , zbiegiem okoliczności.Pragnę jedynie żeby ankieta była uczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pj.patryku widze że robi sie ściebie młody detektyw albo nie morzesz się pogodzic że przegrałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze jak przybywa nam użytkowników , którzy rejestrują się po to , żeby oddać głos.
To jest jakiś podstęp.Pewnie kgb , albo cia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@teusz to Marian tak przynajmiej wynika z numeru IP i od tego na kogo glosowal M@teusz...

narazie sa to moje rozwarzania i to co moge wydedukowac z tego co widze, jesli znajde jeszcze jakies pruby zmiany wyniku niebede mily

a co do tego co wyrzej napisalem, jesli to okarze sie prawda Marian niebedzie bral udzialuw ankiecie :!: tylko Fireman i pj.patyryk zotana odrazu pomocnikami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkich przeprosić, M@teusz to mój kuzyn, poprosiłem go żeby na mnie zagłosował dopiero później pomyślałem sobie że źle zrobiłem bo przecież tu nie chodzi o uzyskanie głosów od jak największej ilości ludzi tylko od USERÓW którzy już zdążyli poznać kandydatów, no i jeśli chodzi o IP to rejestrował się u mnie na kompie, wiem że źle zrobiłem i jeżeli usuniecie mnie z listy kandydatów to nie będę się sprzeciwiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moja propozycja jest taka żeby zrobić nową ankietę. Na zasadach jakich pisałem wyżej. No chyba że odejmiemy tylko głos M@teusza jeśli reszta głosujących byli użytkownicy którzy zarejestrowli się wcześniej niż 8 listopada ( data założenia ankiety) Wapsret możesz to chyba sprawdzić http://www.fajerwerki.webd.pl/forum/memberlist.php chociaż podejrzewam że większość głosów była właśnie tych "nowych". A jest ich sporo , nie raczyli nawet posta napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy afere , czeba powołać komisje śledczą :P
A tak serio , proponuje usunąć mu jeden głos (marianowi) , żeby było sprawiedliwie , a pozostałym userom dołożyć po jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było sprawiedliwie , a pozostałym userom dołożyć po jednym.

i ty bys w tedy wygrał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...