Skocz do zawartości

Największe rozczarowanie po sylwestrze 2008/2009


matttek

Rekomendowane odpowiedzi

Po Waszych wypowiedziach mam wrażenie, że ta sama wyrzutnia może mieć równocześnie nie raz słaby i nie raz mocny efekt. Na forum kilka osób poleca Samuraja i New Generation 16. Na mnie nie zrobiły wrażenia. Condor zrobił swoje na moim pokazie, a tymczasem widzę na forum negatywne opinie odnośnie tej wyrzutni. Czyżby konserwacja i długość przetrzymywania fajerwerków w magazynach przekładała aż tak się na rozłożystość rozprysków? Może to jakieś wady fabryczne?

predzej wady fabryczne gdyz ja prztrzymalem fontanne jorga caluti rok i dzisiaj odpalilem to miala efekt hoho super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie wszystko ładnie wypaliło natomiast odradzam mini cycroblizy z firmy tropic... Są strasznie nieprzewidywalne i lecą w najróżniejsze strony i nie ma skutku to jak położysz itd... Odradzam... I zgadzam się że produkty hesti są extra a jorge nie... Bo New Geneneration jorge za 91 zł. Nie równa efektą niektórych wyrzutni hesti 19 strzałowych za 53zł. No a przedewszystkim chciałem powiedzieć że u mnie tradycją się stało i nigdy nie mam rakiet... Pozdro!!!!


Stuff Mój I Brata :neutral: :neutral: :neutral:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...c44d9a7f8d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis, warunki przechowywania mają znaczenie. Szef fajerwerki as mówił że niektóre związki zawarte w gwiazdkach wchłaniają wilgoć z powietrza. Więc wyrzutnie po pobycie w wilgotnych miejscach mogą mieć trochę słabsze efekty. Tylko nie wiem czy to aż tak może rzutować na ostateczny rozprysk. Chemik ze mnie żaden :razz:

Do listy moich rozczarowań zapomniałem dodać fontann SP3506 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowała wyrzutnia Artic, dziwne to było bo najpierw dwa ładunki poleciały dobrze a reszta waliła gdzie popadnie - w śmietnik, ławki, drzewa. Całe szczęście że zdążyłem uciec i nie było ludzi wtedy. Na koniec wyrzutnia stała nieprzewrócona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zawiodłem szczególnie na thunderach miałem 24 sztuki w tym 4 sztuki wybuchły na ziemi a 3 rakiety wybuchły z 1,5 metra nad ziemią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanny JF05-2 - na szczęście to gratisy były - 2 nie odpaliły, a 2 po prostu explodowały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozczarowały mnie rakiety z hesti z zestawu Seaman sky. Były średnie, myślałem, ze będzie jakiś duży efekt a tu rakietki diabloz jorga mialy lepszy rozprysk. Nie polecam takich rakiet z hesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ty mowisz ze juz ty robisz lepsze to pokaz filmik cwaniaku. Zresztą to co jest w marketach to to samo co w hurtowniach tylko ze inne etykietki... weźcie mnie trzymajcie


Po nowym roku jak coś zrobię to wrzucę żeby ci udowodnić. Nie wiem jak jest u ciebie w biedrze ale u mnie w lidlu było tragicznie. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia żeby ci pokazać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Condor.
Myślałem, że będzie niesamowity, a tu jakieś małe nudne rozpryski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też zawiodłem się na condorze.. Ale to może dlatego że odpaliłem ją pare minut po 24 i mieszała się z innymi fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Największe rozczarowanie po sylwestrze 2008/2009

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...