Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Ważna decyzja.


bobek4322

Co mam zrobić?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • a)Kupić Możdzierz, Top Secret i jakieś petardy
      7
    • b)Zrezygnować z Hota i Hong-Konga, aby kupić w Biedronce wyrzutnie za 60 zł
      17
    • c)40 złotych przeznaczyć na kolejnego Hota, jakieś rakiety za 26 zł z Biedry i jeszcze jakies petardy.
      3


Pytanie

Dostałem dziś 40 złotych i nie wiem, co mam zrobić... głosujcie w ankiecie, a wypowiedzi uzasadniajcie w temacie. Ankieta trwa do godziny 21:00 26 grudnia, bo 27 rano jadę z ojcem po fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie propozycja B :wink: Będziesz miał pewnie świetną baterię za 60zł. z dużą ilością strzałów i kalibrem 30mm. To lepiej niż BC a cena jest taka jak hurtowa właśnie tej wyrzutni. Ja stawiał bym na tą wyrzutnie za 60zł takie moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja także zaznaczyłem opcje b za taką cenę to nie może być jakaś kicha :D zapewne będzie to jakaś dobra wyrzutnia z efektami lepszymi od black cata;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaznaczyłem wybór B.
To będzie idealna wyrzutnia na finał twojego pokazu, bo nie sądze żeby to miała być jakaś kiepska wyrzutnia.
Na pewno coś w stylu BC, Pytona albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podziękowania i życzenia Wesołych Świąt wszystkim którzy dotąd wyrazili swoje zdanie :wink: , piszcie swoje zdania i głosujcie dalej, aż do jutra, do 21:00
PS. Prosiłbym Admina/Junior Admina/Modów , aby zamknęli ten temat jutro o godzinie 21:00 :wink: żeby nikt nie pisał, gdy już podejmę decyzję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnia za 60 zł prowadzi, więc chyba ją wezmę... ale zaczekajmy jeszcze do końca ankiety.
Jeżeli wygra, na 99% bedzie film(zaangażuję ojca lub brata). Obym ją dostał w którejś z 2 hajnowskich biedronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie B !
Wydaję się to być rozsądna decyzja , a na finał będzie to dobry wybór(wyrzutnia zapowiada sie obiecująco).
Jednak nikt tego jeszcze nie przetestował i efektu nie zna , więc jest to branie w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybierz 'B' bo
1. będziesz miał super wyrzutnie z super efektami
2.poszerzysz forum o nowy filmik i opis wrażeń
3. Będziesz miał satysfakcję że zrobiłeś coś na rzecz forum xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zaryzykowałbym w wyrzutnię 30 strzałową z Biedronki.

Co prawda jeszcze jej nikt nie miał, ale odkąd Biedronka zaczęła sprzedawać fajerwerki z Jorge, to każdy ich produkt jest bardzo wysokiej jakości. Sądzę, że ta 30 strzałowa wyrzutnia o kalibrze 30mm da naprawdę niezły efekt - powinieneś być zadowolony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...