Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi


Kto to ma niby wiedzieć,skoro fajerwerki będą dostępne od 28.12 ?

Zerknijcie na gazetkę biedronki i zobaczycie że tylko przy wyrzutniach fire1-3 jest napisane że od 28 grudnia. Ja mimo wszystko nawet, jeśli miałbym iść na marne i tak pójdę 27 obczaić co i jak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zerknijcie na gazetkę biedronki i zobaczycie że tylko przy wyrzutniach fire1-3 jest napisane że od 28 grudnia. Ja mimo wszystko nawet, jeśli miałbym iść na marne i tak pójdę 27 obczaić co i jak :)

Ja też tak zrobię jak ty Peper christmasexclaim.gif .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto to ma niby wiedzieć,skoro fajerwerki będą dostępne od 28.12 ?



TZN. może zmienili nazwy, ale nie wiem po jaką cholerę tak robią co roku... Można chyba dojść co jest czym w oparciu o czas trwania wystrzałów, tylko nie wiem jaka specyfikacja była przy serii fire rok temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to sie rozczarujecie bo fajerwerki sa na 100% od 28 grudnia


Ja tam mogę poczekać, tylko jak mam z 3 wyrzutni kupić tą co rok temu - Fire 3... Muszę dobrze trafić, bo znowu zmienili nazwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam mogę poczekać, tylko jak mam z 3 wyrzutni kupić tą co rok temu - Fire 3... Muszę dobrze trafić, bo znowu zmienili nazwy...


Przeczytaj po prostu opis efektów na wyrzutni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voldemort, w tym roku chyba nic się nie zmieniło w stosunku do poprzedniego, więc będzie to również Fire-1, czas trwania jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez zbędnych dywagacji. Myśle, że Biedronka z racji produkcji masowej nie będzie bawić się w zmiany etykiet itd. Podejrzewam, że dają gigantyczne zlecenie, zapychają magazyny i tym asortymentem handlują rok, dwa, trzy. Jeżeli chcecie pewności, spiszcie efekty poszczególnych wyrzutni i na miejscu porównajcie dla pewności i dokonania słusznego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tak gdybać to byście zapytali kierownika sklepu :) ja pytałem i będą u mnie od 27 :) zresztą przed sklepem wisi plakat, że fajerwerki będą w sprzedaży od 27 grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że na hasło Biedronka jest ogromne poruszenie hehe ale przecież ich oferta nie jest delikatnie mówiąc za ciekawa :) Ale widocznie sama marka BIEDRONKA robi swoje :D

Drogi Panie, gdyby ich oferta nie była ciekawa to nie byłoby tylu postów na tej stronie adekwatnych do właśnie tego marketu. Sam uważam że ich oferta co roku jest coraz bardziej urozmaicona gdyż dochodzą nowe produkty Jorge ze zmienioną tylko poligrafią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajerwerki będą albo 27 albo 28 co to różnica ...

Moim zdaniem horendlana bo mamy albo 3 albo 4 dni na nacieszenie oczu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie fajerwerki beda od 28 a ja pojade do biedronki 29 albo 30 chciałem sobie kupić duży zestaw w mieście mam 3 biedronki wiecie może ile oni tego przywożą czy nie wykupią tego przed moją wizyta?? Moje miasto nie jest zbyt duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanie fajerwerki beda od 28 a ja pojade do biedronki 29 albo 30 chciałem sobie kupić duży zestaw w mieście mam 3 biedronki wiecie może ile oni tego przywożą czy nie wykupią tego przed moją wizyta?? Moje miasto nie jest zbyt duże



Hmm u mnie też są 3 Biedronki ( małe miasteczko ) i rok temu 30 grudnia wybrałem się po moździerz , przeleciałem 2 biedronki w 3 znalazłem ostatniego :)

Ale nikt nie jest tutaj jasnowidzem...


P.S bez skojarzeń proszę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś nazwę tego możdierza z Biedry ?
Można go kupić tylko i wyłacznie zestawie czy na sztuki też ?


Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KTO WIE jakie są zeszłoroczne odpowiedniki wyrzutni FIRE 1, FIRE 3 w tym roku? W tym roku FIRE 3 z tamtego roku jest pod nazwą FIRE 1? Czyżby jedynka była zeszłorocznym odpowiednikiem trójki?

Konkretnie chodzi mi o tą wyrzutnię>


W tym roku pod jaką jest nazwą?



Fire 1 -czas działania ok 27 s - http://www.youtube.c...d&v=HOwEMYAEx_0
Fire 2-czas działania ok 40 s-http://www.youtube.c...d&v=zO2RPGGDBjY
Fire 3-czas działania ok 35 s-http://www.youtube.c...d&v=khxM9aDsUWw (w tym roku chyba to bd ta zielona fire 2)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poda ktoś nazwę tego możdierza z Biedry ?
Można go kupić tylko i wyłacznie zestawie czy na sztuki też ?


Z góry dzięki za odpowiedz ;)



Chodzi ci o pojedyńcze szelki? Bo nie do końca zrozumiałem o co ci chodzi ... Ale jeżeli tak to przecież to jest wiadome , że cały moździerz ( rura + szelki )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...