Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w Malborku w Biedronce jest nowy system.
Fajerwerki nie są na pulkach lecz kolo ekspedientki.
Fajerwerki są przyczepione do krat i nie umożliwia to dokładnego oglądnięcia produktu.
Pokazujesz lub mówisz ekspedientce jaki produkt chcesz i ona ci daje lub idzie na zaplecze.
Dziś czekalem nie jakies 15 min.Myślę ze to nie jest najlepszy pomysł.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w jednej biedronce jest przypięte do krat a w drugiej normalnie koło kasy można samemu brać ja mam ok.15 lat i ta kasjerka bardziej sie bała niż ja i mi normalnie sprzedała jest ok + dla biedry mam ss6 ng1 mc2 i możdzierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z zakupów i ja żadnych problemów nie miałem z kupnem ;) Fajerwerki były przymocowane do krat i się szło z panią i to co ci się podobało ci dawało ;) W Zamościu jest tylko jedna biedronka gdzie wszystko jest ;/ Kupiłem ostatni moździeż wyrzutnie małą za 10 zł, wyrzutnię 10 strzałow za 25zł, rzymskie ognie i wyrzutnie 150 strzałow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie w Malborku w Biedronce jest nowy system.
Fajerwerki są przyczepione do krat i nie umożliwia to dokładnego oglądnięcia produktu.



U mnie było tak samo dzisiaj w drugiej biedronce,byłem po moździerza i już ani w jednej biedronce go nie było.
Ani oglądnąć tego produktu ani nic...
Już więcej nie zrobie zakupów w markecie.
Wole sklep internetowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny byłem w biedronce. Już jest lepiej bo zrobili wystawke z artukułów a nie jak wcześniej tylko plakat ,były już wszystkie produkty ale i tak moździerz kupiłem ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po to, że gdybym to ja stał za kasą zwyczajnie byłoby mi głupio gdyby ktoś poprosił o jakiś towar, a ja nie wiedziałbym co to. Dlatego.
Problemu żadnego nie mam, niewiem jak to wygląda u mnie bo jeszcze nie byłem. Poprostu stwierdzam fakt, że nauczenie sie nazw 10 produktów to żaden problem.



50 letnia kobieta, która ma w d*p** te wszystkie fajerwerki, myśli tylko o tym, żeby na święta być w domu itp. Myślicie, że chce jej się uczyć? Do tego ktoś pisał, że nauczenie się tych nazw produktów to banalna rzecz(10min). Jak jest taka prosta i czekacie 1h to nie lepiej nauczyć Panią w 10min i potem już Cię obsłuży w 5min... Wracając do banalnego nauczenia się nazw produktów to czy Wy w szkole też wszytskiego się uczycie? Na kartkówkę czasem wystarczy nauczyć się 10 słówek i już jest 5 a i tak mało kto ją dostaję.

Wiadomość PW od Peper-a


Nie pierdziel tyle. nie kupujesz w biedronce i nie wiesz jak jest to sie nie wymądrzaj! , a pozatym czekałem godzine bo nie pozwoliła mi wejsc na magazyn bo takie sa przepisy ze nie wolno osob nie upoważnionych wpuszczać do magazynu . ale ze ich nie znasz i jestes laikiem w tej dziedzinie to proponuje napisać do velibrum prośbę o kasację konta. ;/


Ta wiadmość PW mnie obraża. Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie kupuje w biedronce? Po co mam kasować konto? Jeśli nawet jestem laikiem to forum jest dla osób, które się nie znają na fajerwerkach a nie tylko na wybrańcach losu co na wszystkim się znają. Definicja forum to m.in. pomaganie a nie tylko stękanie i pisanie głupich postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko chciała bardzo chętnie bym ją nauczył. Zresztą byłem dzisiaj u siebie w biedronce obadać teren na jutrzejsze zakupy i nie będę miał tego problemu, bo każdy towar jest wystawiony na kratce przy kasie do której jest przywiązany. Można obejrzeć, dotknąć, a conajważniejsze pokazać: poprosze to po czym kasjerka wyciąga towar z kartonów ustawionych za nią.

BTw. u mnie wszystko jest. każdy jeden produkt oprócz serii Fire, która wchodzi jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Mam wielki problem.


Otóż kto mi powie:

Byłem w biedronce kupiłem wyrzutnie fire 3, która ma kolor niebieski (czas efektu 27 sek.), a w tamtym roku wyrzutnia fire 3 miała kolor opakowania czerwony (czas efektu 50 sek.) >nagranie zeszłoroczne http://www.youtube.com/watch?v=7_de2umqVY8

A więc w tym roku są dwie wyrzutnie w ofercie fire 3 (w tamym roku czerwona 50 sek, teraz niebieska 27 sek- taka sama nazwa fire 3?), czy nastąpiła zmiana między wyrzutniami - nazwy zostały a efekty się pozmieniały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było poczytać forum, bo kupiłeś to co w zeszłym roku było Fire 1. Nazwy się zamieniły. Fire-1 na Fire-3 i odwrotnie.


A co do czasu efektu to jest TAKI SAM. FILM CAŁY TRWA 50 SEKUND, ALE WYRZUTNIA STRZELA PRZEZ 38.

LUDZIE MYŚLCIE TROCHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

trzeba było poczytać forum, bo kupiłeś to co w zeszłym roku było Fire 1. Nazwy się zamieniły. Fire-1 na Fire-3 i odwrotnie.


A co do czasu efektu to jest TAKI SAM. FILM CAŁY TRWA 50 SEKUND, ALE WYRZUTNIA STRZELA PRZEZ 38.

LUDZIE MYŚLCIE TROCHE



To teraz fire 3 jaką ma nazwę fire 1 ?

_____________________

Mam wysoki iloraz inteligencji 158 IQ, więc daruj sobie proszę dziecinne mrzonki, "ludzie myślcie". To że Ty siedzisz na forum nie jest jednoznaczne ze mną. Po prostu oferta wprowadziła błąd, a ja nie miałem na to wpływu. Trochę kultury, tym bardziej, iż przewyższam ilorazem niejednego, a Ty starasz się pisać coś co wiesz, a czego ja nie wiedziałem.

Ilorazem może i tak ale z wiedzą pirotechniczną to już gorzej, i nie panosz się tak z tym iq

Fire 3 zeszłoroczne to Fire 1 w tym roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Więc oni robią tzw oszustwo. Niby tegoroczna oferta ale pod innymi nazwami?

Fire 3 na fire 1 tak? Dlaczego?

I czy mogę dokonać reklamacji, tzn. wymiany towaru na towar w biedronce po okazaniu paragonu?

Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Fire 3 ma nazwę Fire 1.


a teraz coś o Twoim IQ, ok:

Niewiem kto Ci to powiedział, ale musze go odnaleźć pogratulować udanego żartu. Jesteś tak inteligentny, a nie potrafiłeś zauważyć, że na początku filmiku pokazywane jest zdjęcie wyrzutni etc.


@up
Wystarczyło poczytać efekty na wyrzutni, porównać je z zeszłorocznymi i nie byłoby problemu. Co do tego czy ją wymienisz to ktoś z userów tak zrobił jednak wszystko zależy od tego na jakiego kasjera trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Ale dobrze. Obecne zdjęcia na stronie biedronki wskazują, iż fire 3 ma kolor czerwony, i nazywa się fire 3, a niebieski to fire 2 (tegoroczne zdjęcie oferty), to czemu w sklepie jest innaczej niż na zdjęciu oferty? Fire 2 z tamtego roku nazywa się fire 3? To jednak zle zaufałem? Cóż, jak mniemam, bardziej nazwą zaufałem niż innym elementom tj. efekty. To więc mogę wnosić w sklepie prawo do wymiany towaru ze względu na oszukanie? (innaczej na www wygląda oferta, innaczej w sklepie uwidocznia)?

http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2010.12.20/02/03_b.jpg
Zdjęcie oferty tegorocznej^

na każdej gazetce ofercie reklamowej sklepu jest dopisane "zdjęcia mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Kupiłem z biedronki bo jest najtaniej wg mnie ;d 2x Mistrzowie ognia (super show 6), które są dość dobre, a najbardziej mi zależało na tej dużej wyrzutni. No w sumie nie jest aż taka zła ;d ale ew. kupię drugą. Budżet 500 zł, z czego 400 wydałem, więc ewentualnie dokupię i drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kase to kupuj, ta wyrzutnia co kupiłeś jest bardzo dobra. Poprostu ta czerwona jest jeszcze lepsza. Dlatego jak będziesz miał obydwie to napewno będziesz bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

W sumie to jestem bardzo, podkreślam ale to bardzo zawiedziony tegoroczną ofertą w biedronce. Raz to, że takie same oferty co w zeszłym roku, prawie takie same, (zostałem wprowadzony w błąd, oszukany w stosunku do zdjęcia a realności), w związku z serią FIRE (powyższa kwestia @UP) oraz dodanie fontann do oferty a dwa to, iż nie mam swobody obejrzenia owych rzeczy, z uwagi na fakt, iż nie można kupić od tak sobie, tylko przy kasie obejrzeć (przez co też nie zauważyłem dogłębnie zmian w ofercie - przy kasie to co innego wybierać, a co innego jak to było kiedyś swobodnie, samemu bez kasjerki). I jest jeszcze jeden problem o którym wielu się wypowiada - brak znajomości kasjerek, za który je nie winię. Oczywiście jako sprzedawca powinna się znać, powinna... No, cóż, ale to działa w dwie strony... Ktoś się nie zna na samochodach, a drugi przykładem idąc na fajerwerkach, powinny wiedzieć, jak dany produkt się nazywa, nie wiedzą, mają takie prawo - w końcu w tym roku jest innaczej niż kiedykolwiek. Zmiana dotycząca sprzedaży w marketach. Także darujcie sobie dziecinne mrzonki i nie oskarżajcie sprzedawców o brak znajomości artykułów, które dla nich są nowością, taką jak dla was niektóre inne rzeczy. Nie irytujcie się tak, wszem wobec, ja też rozumiem taki problem, iż są problemy, ale trzeba to rozpatrzyć jak to byłoby gdyby ktoś nie znał się w odwrotnej sytuacji. Tutaj potrzeba racjonalnego zrozumienia.

___________

@Up tak, kupie obydwie. ;p
Zrobię pokaz. Te dwie zostawię na koniec+Super show 6, te co mam z mniejszym kalibrem poniżej 30 mm odpalę na początku, lepsze na koniec. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Biedronce. Był oczywiście nowy "system" sprzedaży. Kupiłem ostatni moździerz i przedostatni Duży zestaw. Musiałem poczekać trochę czasu na kasjerkę. Chociaż gdyby moja mama nie spytała się czy ktoś podejdzie, to czekałbym dłużej. Zmartwiło mnie, że zostało mało produktów. Fakt już od 3 dni sprzedają (tak właściwie niekoniecznie od 20, ponieważ byłem tego dnia ok. 16 i jeszcze niczego nie było) ale mogli zaopatrzyć się trochę bardziej. Na szczęście udało mi się kupić, to co zamierzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie może być przechowywana tylko ustalona ilość fajerwerków wedle nowych przepisów. Jestem ciekaw czy teraz uzupełnią ich brak czy może nic już nie będą robić i pustki zostaną do sylwestra. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Zapytam retorycznie: Co nowe przepisy wniosą? Cóż zmienią? Któż takie bzdury wymyślił?

Jedno wiem na pewno: bardzo rozczarują klientów min. mnie co do sprzedaży, a co za tym idzie - zmniejszy się liczba sprzedawanych artykułów.

Tylko po co to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Kto wie pod jakim numerem jest zeszłoroczna wyrzutnia Fire 3? Obecnie Fire 3, którą kupiłem dziś to podobno Fire 2, a więc namieszali.
Dobrze tylko, że zdjęcia na www nie zmienili (to samo co rok temu), a w sklepie klientów oszukują. Nie jest oferta ze zdjęcia jednoznaczna do realiów, przykładem jest wyrzutnia Fire 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kto wie pod jakim numerem jest zeszłoroczna wyrzutnia Fire 3? Obecnie Fire 3, którą kupiłem dziś to podobno Fire 2, a więc namieszali.
Dobrze tylko, że zdjęcia na www nie zmienili (to samo co rok temu), a w sklepie klientów oszukują. Nie jest oferta ze zdjęcia jednoznaczna do realiów, przykładem jest wyrzutnia Fire 3.


Z tego co mi wiadomo fire 3 powinna być czerwona teraz jest chyba fire 1 nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...