Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra koniec tematu !! tak naprawdę nikt z nas nie wie co to za wyrzutnia także nie ma się co kłócić! Pójdziemy do biedronki w piątek to sie przekonamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad jakimiś rakietami z biedronki. Doszedłem do wniosku ze całkiem niezłe są Rakiety Mistrzowie ognia M33 a ich odpowiednia nazwa to 10307 Nautilus lub dwie paczki Rakiet Posejdon - JR12 Fenix. Doradźcie co lepsze? Które mają lepsze efekty? :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad jakimiś rakietami z biedronki. Doszedłem do wniosku ze całkiem niezłe są Rakiety Mistrzowie ognia M33 a ich odpowiednia nazwa to 10307 Nautilus lub dwie paczki Rakiet Posejdon - JR12 Fenix. Doradźcie co lepsze? Które mają lepsze efekty? :xmas_tongue:/>

 

bierz zestaw 8 rakiet -nautilus sa wysmienite :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia 25 strzałow to na pewno JW900(J) Thunder king ? Toż to sam huk .. wydaje mi się,że wzorem lat poprzednich będzie to JW27 NEW GENERATION 1 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia 25 strzałow to na pewno JW900(J) Thunder king ? Toż to sam huk .. wydaje mi się,że wzorem lat poprzednich będzie to JW27 NEW GENERATION 1 ..

No bo to jest NG1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakietki to nie fenixy.

Racja to nie rakiety Fenix tylko Tornado - JR09, zaś Fenix - JR12 to nic innego jak Imagine JR12-13. Akurat mam przyjemność posiadać zestaw eurostar i mam rakietki Fenix oraz imagine i praktycznie różnią się tylko poligrafią.(NEC jest po 16 gram). Chciałbym 6 Feniksów za 13zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić że:

""Baterie duże"

Wyrzutnia "Fire-1" - JW33(J) New Generation 6

Wyrzutnia "Fire-2" - JW38(J) Show of fireworks

Wyrzutnia "Fire-3" - JW63(J) New Generation 16"

 

W zeszłym roku wyrzutnie wyglądały identycznie, a jednak były innymi odpowiednikami :

"- Fire-1 ---> JW66 SHOW OF FIREWORKS

- Fire-2 ---> JW29 NEW GENERATION 3 albo JW34 NEW GENERATION 7

- Fire-3 ---> JW38 NEW GENERATION 8"

 

Najbardziej zależy mi na JW38, ktoś może podpowiedzieć jak go odnaleźć w tej trójce? Czy na wyrzutniach są nr Jorgowskie? Ew jakich "efektów" szukać na wyrzutniach coby to było JW38?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić że:

""Baterie duże"

Wyrzutnia "Fire-1" - JW33(J) New Generation 6

Wyrzutnia "Fire-2" - JW38(J) Show of fireworks

Wyrzutnia "Fire-3" - JW63(J) New Generation 16"

 

W zeszłym roku wyrzutnie wyglądały identycznie, a jednak były innymi odpowiednikami :

"- Fire-1 ---> JW66 SHOW OF FIREWORKS

- Fire-2 ---> JW29 NEW GENERATION 3 albo JW34 NEW GENERATION 7

- Fire-3 ---> JW38 NEW GENERATION 8"

 

Najbardziej zależy mi na JW38, ktoś może podpowiedzieć jak go odnaleźć w tej trójce? Czy na wyrzutniach są nr Jorgowskie? Ew jakich "efektów" szukać na wyrzutniach coby to było JW38?

 

http://www.jorge.com.pl/fajerwerki-amatorskie-kategoria-12.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiadał rakietki "POSEJDON" ma ktoś filmik ?

jak ktoś mógł je mieć jak dopiero w piątek będą pierwszy raz w sprzedaży xD no chyba , że odpowiedniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...