Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Bardzo głośna wyrzutnia?


Matex

Pytanie

Może to zabrzmi dziwnie ale zauważyłem w tamtym roku oraz pare zeszłych sylwestrów, jak ktoś niedaleko mnie wystrzelił jakąs cholernie głośną wyrzutnie (wręcz coś nawet mocniejsze od achtungów) która roznosiła swój głos bardzo daleko a rozbłyski były tak intensywne że jak wystrzeliwały to w przez moment wyglądało to jakby ktoś wypuścił flare, (duży obszar był oświetlony). Dokładnych jej efektów wizualnych niestety nie widziałem, ale być może wiecie co to za wyrzutnia? Miała ona coś około 20 - 30 strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Trudno mi określić czy to rzeczywiście była ta wyrzutnia, dźwięk był jeszcze nieco inny, choć inaczej to słychać na wolnym obszarze niż w strefie bloków :wink: , a tak wogóle nie wiecie bo do hurtowni z tropica to mam daleko czy nie można ją zamówić przez internet i ile ona kosztuje? Być może ją ktoś mial :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

Możesz szukać w sklepach internetowych GIMAT i JGS gdzie ceny mają w kosmos dojechane. Tropic kurierem nie wysyła fajerwerków, miałem sprowadzić za 1k zł w tym roku jeszcze (jakoś tydzień temu dzwoniłem i rozmawiałem) i powiedzieli że nie można bo kurierzy niby nie przyjmują, zaprosili mnie do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla jednej wyrzutni nie opłaca się zamawiać z internetu. Dużo zapłacisz za wysyłkę. Mniejsza wersja tej wyrzutni TB106a to Midnight Thunder. Jest ona o wiele mniejsza i tańsza. Można ją dostać już za około 10 zł. I co najważniejsze jest dostępniejsza niż TB106a. Jeżeli Ci zależy na samym huku to możesz jej poszukać na bazarze, czy gdzieś na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie niedaleko jest bazar także chyba jej poszukam, chce ją kupić z tego względu że mało kto ją ma, a podoba mi się jej duży huk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...