Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Proszę o pomoc (wyrzutnie)


Marian

Pytanie

Siema, właśnie kończę układać mój "plan zakupów" i jak to w życiu bywa... zabrakło kasy :mrgreen: i muszę dokonać wyboru pomiędzy kilkoma wyrzutniami a mianowicie:

JW401 vs. JW402
JW56 vs. JW59
NG2 vs. NG6 vs. NG8 vs. NG13 vs. NG14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pierwszy wybór jest bardzo ciężki. Zależy czy stawiasz na różnorodność, czy jeden dobry efekt. Ja osobiście wybrałbym JW402, gdyż zrobi więcej zamieszania niż JW401, które również jest dobrą pozycją.

W sporze nr 2 oczywiście JW56. Dużo lepsze, bardziej kolorowe i dłużej trwające efekty. Crackling będziesz miał już w JW402 o ile ją wybierzesz.

Spór nr 3 - wybrałbym NG8, aczkolwiek trudno mi się wypowiadać w kwestiach tych baterii, bo nie znam efektu wszystkich na tyle dobrze, żeby orzekać która będzie najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW402 , JW56 , NG13.
Różnorodność efektów , dobry finał , oraz nie przesadzaj z craclingiem(dlatego JW56).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też stanąłem przed podobnym wyborem - JW401 albo JW402. Jednak po dłuższym namyśle zdecydowanie wybrałem drugą wyrzutnię. Czemu? Różnorodność efektów. Oprócz pięknie wyglądających wirów otrzymujemy czerwone palmy z cracklingiem, białe palmy z trzeszczeniem, brokat i piękny crackling. Wyrzutnia nie jest tak monotonna jak JW401 i ma świetny finał. Znacznie bardziej zachwyci widownię.

Jeśli chodzi o drugi wybór, to ja raczej oscylowałbym przy JW56. Ta wyrzutnia ma bardzo ładne efekty, a JW59 stanowi głównie crackling. W trzecim sporze w sumie wszystkie wyrzutnie są ładne, ale ja raczej postawiłbym na New Generation 8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

JW401, JW56, ale zamiast NG13 to kupił bym NG16 (miałem ją rok temu i witus też, dla mnie ona była wspaniała )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli jest 5:3 dla JW402 tu się jeszcze zastanowię bo obie są ciekawe (zależy mi na dużym i ładnym efekcie oraz żeby zrobiła sporo zamieszania) mógł bym wziąć obie ale musiał bym zrobić duże cięcia

JW56 vs. JW59 tak jak myślałem- JW56 :wink:

i równie duży kłopot mam z NG nie miałem jeszcze nic z tej serii (w tym roku mam tylko sfinksa) i zastanawiam się czy opłaca się kupić którąś z wyrzutni NG w końcu to wydatek ok. 50 zł a jak oglądam filmy to czegoś mi brakuje (duże są te rozpryski w rzeczywistości?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
i równie duży kłopot mam z NG nie miałem jeszcze nic z tej serii (w tym roku mam tylko sfinksa) i zastanawiam się czy opłaca się kupić którąś z wyrzutni NG w końcu to wydatek ok. 50 zł a jak oglądam filmy to czegoś mi brakuje (duże są te rozpryski w rzeczywistości?)


Tak, rozpryski są duże. Miałem JW63 New Generation 16 - bardzo ładne, duże, mieniące się palmy - efekt utrzymywał się bardzo długo, a same iskry długo spadały, niektóre nawet prawie do ziemi. Byłem bardzo zadowolony z zakupu. Mpiwowski poleca New Generation 9 - ma bardzo duże, niebieskie rozpryski - może i w nią warto zainwestować? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak NG9 moim zdaniem jest bardzo piękny,spodobały mi się te duże niebieskie rozpryski.Naprawdę bardzo ładna wyrzutnia którą mogę polecić!:)


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wczoraj dostałem niespodziewany prezent w postaci WYPŁATY! (całkiem o niej zapomniałem) i myślę że muszę to sobie jeszcze raz przeliczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...