Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Wyrzutnia do 80zł


jano

Pytanie

Siemacie, poszukuję wyrzutni do 80 zł, kątówki, nie kątówki byle jakiej, tylko żeby była opłacalna. Muszę mieć dużo propozycji, ponieważ szanowny Pan z hurtowni nie ma na składnie wielu wyrzutni... Proszę doradźcie!


P.S. Felix, przepraszam, to przez to rozkojarzenie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

a może kątowej :) ?

Black Cat - 65 zł
Kasjopeja - 13,6 zł

78,6 zł razem

Pyton - 65 zł
Mars 13,7 zł

78,7 zł razem

Innej kątówki poza JW90 nie znajdziesz do tej kwoty można 6 zł dodać i kupić JW57 New Age 85 zł coś

Jak jakieś symbole źle to sorka z pamięci piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hots Stars, New Age odpada, nie ma jej... Pomyślę nad pytonem i Black catem, dzięki, może ktoś jeszcze się wypowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SHOW OF FIREWORKS - JW59 - 75zł lub EXCLUSIVE COLLECTION - JW2000 - 75zł
Ceny podałem według cennika hurtowego jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
SHOW OF FIREWORKS - JW59 - 75zł lub EXCLUSIVE COLLECTION - JW2000 - 75zł
Ceny podałem według cennika hurtowego jorge


Chyba z tamtego roku

JW2000 fakt jest ciekawa bo wielkie efekty ale monotonne, i kosztuje 77 zł a JW59 kosztuje w tym roku 89. Dako jak ty możesz według starego cennika sprawdzać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A to sorry bo ściągnąłem 'cennik_jorge_2008_2009_uploaded_by_fireman' i tam są takie ceny więc nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurde, a jusz na kartce napisałem JW59 :neutral: ale dobra. Pyton Black Cat, a co wy na JW82 Imagine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Kurde, a jusz na kartce napisałem JW59 :neutral: ale dobra. Pyton Black Cat, a co wy na JW82 Imagine?


Czy ona jest warta tego ? Jej efekt nie jest piękny ja już bym wolał Thunder Raina dużego o ilę się nie mylę JW39 widziałem ją na żywo i była super, b duże efekty cracklingu i ja bym ją chętnie kupił gdyby nie to ze wydałem 2000 na inne :mrgreen:

JW165 zobacz! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ahh... Felix dzięki, całkowicie zapomniałem o JW165, ona chyba stała tam na półce... Coś mi świta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dobrąwyrzutni FAN w zaproponownej cenie to trudno będzie znaleźć ja proponuję P7123 z Komety + JW90/JW97 razem ok. 60 zł a za resztę Kasjopeję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup wyrzutnie nowość z biedronki za 59,99 zł. Ponad 30 strzałów, kaliber zapewne 30 mm, będzie to lepsza inwestycja niż cokolwiek w hurtowni. A za resztę możesz kupić jakąś małłą wyrzutnię typu tyrant, uran, kasjopeja etc.

EDIT: Fp, ponad wzięło mi się stąd, że chciałem podkreślić ilość strzałów tej wyrzutni. Ponad = aż :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Veli skąd Ci się wzięło te ponad 30 sh wyraźnie pisze, że 30 nie więcej :) Kaliber 1,2" (tak obstawiam)myślę, że będzie to jedna z najlepszych wyrzutni w przedziale cenowym do 60 pln - jak nie najlepsza. Nie napisałem oniej bo to nie wiemy jeszcze w jakim jest układzie, chociaż nigdy niec nie wiadomo, może być FAN :) Z tym, że jeśli to będzie FAN to kaliber raczej 1" ale i tak się opłaca za tą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz wziąć np. JW90 i JW87. Lub tak jak mówią poprzednicy Pytona lub Black Cata. albo jeszcze jeden wariant NG9 i JW90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli dołożysz trochę do tego interesu, to będziesz mógł zaopatrzyć się w JW56 Show of Fireworks. Bardzo ładna, dynamiczna wyrzutnia, a jej efekty mówią same za siebie - warto brać. Z mniejszych polecam JW90 i JW87 - tą pierwszą kupiłem w tym roku, zobaczymy jak się sprawdzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wielkie dzięki, już rozwiązałem sprawę. Można przesunąć temat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...