Skocz do zawartości
  • 0

Duże moździerze. Za ile i jakie efekty?


Achtung111

Pytanie

Szukam jakichś dużych moździerzy z dobrymi efektami. Narazie chcę się zorientować co mogę dostać i za ile.
Proszę o podawanie propozycji i najlepiej filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Duże moździrze to z PANDY albo ze Śmieszka najlepiej. Z PANDY masz 2 do wyboru P8601 lub P8602 miałem ten pierwszy kolorowe piwonie w 6 rodzajach w sumie 12 kul 2" za 55 pln. Filmu niestety nie mam, ale w sumie mi sie podobal tylko ładunki za wysko lecą, ale za to ciągną za sobą złoty ogon. Jeśli chodzi o Śmieszka to moździerz K8021 6 kul 1,9" ceny nie znam niestey. We wszstkich przypadkach szelki zawierją po 35g mieszanki, czyli max ilość dopuszczoną prawem dla <NWP>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
A masz może jakieś linki ze zdjęciami albo gdzie o nich poczytam?


Wpisz sobie w GOOGLE to może wyskoczy. Zresztą wątpię żebyś dostał te moździerze

Przejrzyj ofertę lidla i tam masz moździerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie masz dużo możliwości do wyboru:
jw47- 1,2" ładne efekty 12 kul za jakieś 20zł
jw86- z Biedronki 25,99zł za 12 kulek 1,2"
SP0008- z Lidla -bardzo ładne efekty ma jak za te cene...

Popatrz też na stronie Surex'a bo mają fajne moździerze 2".

Pisałeś że nie chcesz moździerzy za 20zł...ale tylko się ceną różnią bo i tak jako amator nie dostaniesz większej niż 2'' (35g).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ehh, czytanie ze zrozumieniem zawodzi? Pisał że nie chodzi mu o moździerz za 20 zł.

2" dostaniesz między innymi w moździerzach super powera i surexa. Niestety mało kto je kupuje więc musisz zdać się na przypuszczenia.

A takie zestawiki swoje kosztują. Jeżeli zależy Ci na bardzo dużych efektach to możesz porozglądać się za rakietami typu xxl, big day. Tam kaliber może być do 75 mm o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdjęcie moździerza ze Śmieszka zobaczysz na ich stronie po wpisaniu w wyszukiwarkę kodu. Co do tych moździerzy z PANDY to sa dostepne w hurtowni Next w Krk poza tym na pewno Goldregen tez je sprzedaje. W żadnym markecie ich raczej nie dostaniesz. co do innych ciekawych propozycji to. Inne to moździerze z Sp http://superpower.pl/?page=34&cat=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Duże moździrze to z PANDY albo ze Śmieszka najlepiej. Z PANDY masz 2 do wyboru P8601 lub P8602 miałem ten pierwszy kolorowe piwonie w 6 rodzajach w sumie 12 kul 2" za 55 pln. Filmu niestety nie mam, ale w sumie mi sie podobal tylko ładunki za wysko lecą, ale za to ciągną za sobą złoty ogon. Jeśli chodzi o Śmieszka to moździerz K8021 6 kul 1,9" ceny nie znam niestey. We wszstkich przypadkach szelki zawierją po 35g mieszanki, czyli max ilość dopuszczoną prawem dla <NWP>.


max.35g prochu?Jeśli tak,to dlaczego w lidlu jest moździerz z ładunkami które zawierają 80gram na 1 wsad ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gościu weź poczytaj sobie trochę. Maksymalna ilość mieszanki fotobłyskowej/hukowej to 35g w przypadku materiałów NWP na 1 ładunek. Tak jak w baterii masz max 2000g. To, że wsad waży więcej to bynajmniej nie oznacza, że ma w środku 80g FB...

Edit# A ten moździerz to shit jest, w oglóe te multibreak NWP mało warte są. W przeliczeniu na ładunek wypada 20g czyli tyle co w moździerzach 1,2" a poza tym uważam tego typu wynalazki za niezbyt bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

omg. Przykładowy moździerz z Lidla za 89zł. 80g na wsad. WSAD-proch w korpusie, korpus, ładunek wznoszący, czyli że całość ma ważyć 80g a nie tylko proch. Ludzie wy czytajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie możesz jeszcze zagadać z pirotechnikami jakimiś , może Ci by skołowali jakąś szeleczkę niewielką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W sumie możesz jeszcze zagadać z pirotechnikami jakimiś , może Ci by skołowali jakąś szeleczkę niewielką.


nielegalnie :!: jestem ciekaw kto by się tak narażał. Zastanów się co piszesz na drugi raz. :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nielegalnie od razu. Jak sam z nimi zagadasz to nikt się nawet nie dowie , a komu będzie przeszkadzać ze całe niebo na osiedlu pokryje wybuch ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

i tak się skapną ci którzy to zlecili bo za każdą szelkę mają wyliczone. i ciekawe skąd weźmie rurę np 4" z tym to będzie mniejszy problem niż z wkopaniem tego w ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
omg. Przykładowy moździerz z Lidla za 89zł. 80g na wsad. WSAD-proch w korpusie, korpus, ładunek wznoszący, czyli że całość ma ważyć 80g a nie tylko proch. Ludzie wy czytajcie.


Ty sie naucz czytać kolego jest napisane 80g PROCHU na wsad;/czyli korpus się NIE LICZY
Jakby liczyli z korpusem to by napisali: 80g waży cały wsad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będę się kłócił.

edit. Ale Tobie chodzi o ten z Lidla po 6 wsadów? Jeśli tam to masz rację ale 80g na 4 kule w jednym wsadzie. W jeden kuli nie będzie więcej niż 35g. 80/4=20g na kule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ronaldinho szelki w okresie przedsylwestrowym-prawda liczą ale jak masz dobre znajomości to wszystko możesz kupić także z rurą , jeśli bez rury to wybierasz się do sklepu z rurami do ogrzewania centralnego i mówisz jaką chcesz rurke sa chyba od 1/2 cala do kilkunastu cali w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...