Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Hurtownie w warszawie


pokepim

Pytanie

Mam pytanko związanie z hurtowniami w warszawie.Chciałbym kupić fajerwerki Jorge, ale zazwyczaj w sklepach typu tesco nie ma większości fajnych zestawów. Czy wie ktoś czy jest w warszawie hurtownia sprzedająca fajerwerki Jorge? Znalazłem kilka, ale pisało tam nic o jorge. Mam nadzieje, że szybko się dowiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jorga niestety hurtowni tam nie znajdziesz, ale są za to hurtownie innych importerów. SuperPower w Michałowichach, Tropic w Koczargach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wielkie , pewnie do nich zajrze. A i jeszcze jedno czy tropci nie ma hurtowni w starych babicach jeszcze? i Czy produkty jorge można kupić w jakichś hipermarketach , bo zazwyczaj są hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

Jorge w Tesco

Tropic
ul. Bugaj 11, Koczargi Nowe
05-082 Stare Babice
tel./fax: (022) 722 91 75
tel.: (022) 722 96 25
e-mail: office@tropic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież jest hurtownia prowadząca sprzedaż artykułów Jorge w woj. Mazowieckim - Hurtownia Pirotechniczna AS w Siedlcach dokładne namiary na ich stronie www.fajerwerkias.pl
A swoją drogą stolyca jest 2x wieksza od Krk, a u mnie są 2 hurtownie Jorga i do tego jeszcze 2 Śmieszka (ale to akurat zrozumiałe :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ehh, źle mówicie. Oni nie prowadzą kącika porad. Wchodzisz, podajesz jakie chcesz fajerwerki, płacisz i już.

A nie przychodzi ktoś zupełnie zielony i trzeba mu wszystko tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czyli ktoś z formowiczów robi mi liste ja przychodze kładę listę na stół oni pokazują cene , płacę biore fajerwerki ide do domu i je odpalam ... żeby tylko jeszcze ta lista :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślisz że ich to obchodzi że ewentualnie sie nie znasz? :wink:
Każdy chce cos zarobić i mu to bez różnicy czy ktoś ma 20 czy 90 lat i czy ma o tym pojęcie czy nie :grin:
Oczywiście możesz normalnie kupić.
ps. Nie wiem jak to w innych hurtowniach ale ja w swojej miałem dopłacać jakieś %%% do ceny hurtowej

nie wiem jak ale udalo mi sie z tego wymigać xD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ehh, źle mówicie. Oni nie prowadzą kącika porad. Wchodzisz, podajesz jakie chcesz fajerwerki, płacisz i już.

A nie przychodzi ktoś zupełnie zielony i trzeba mu wszystko tłumaczyć.


E tam, bez przesady... na pewno miła Pani, która tam sprzedaje mu doradzi jakiś produkt, bo wbrew pozorom doskonale wie, co sprzedaje i ma pojęcie w tym temacie. Może nie takie jak my, ale zdecydowanie większe niż większość sprzedających :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...