Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

co to za wyrzutnia?


kertoip

Pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wygląda całkiem źle jest dosyć spora jak na cenę ,a możesz mi powiedzieć ile ma strzałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Nie wygląda całkiem źle jest dosyć spora jak na cenę ,a możesz mi powiedzieć ile ma strzałów?


37 strzałów widać przecież na zdjęciu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podaj wymiary. 37 sh bardzo nietypowa liczba. Mi to wygląda na jakiś stary import, brak oznaczenia <NWP>, nie podali kalibru ani normy europejskiej. Ja bym jej raczej nie kupił, przy odpalaniu uważaj bo jak jest zleżała (a na taka wygląda) to może się zachowywać w nieprzewidywalny sposób. Zgodnie z opisem kolorowe płomienie + wystrzały niewiele to mówi.
Post będzie edytowany jak coś znajdę na jej temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro ma takie wymiary i tyle strzałów i zapłaciłeś za nią 29zł to bardzo przepłaciłeś. Pewnie strzela to jak balet albo trochę lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Importer Dragon, ale to widać. Strona tego importera nie była aktualizowana przez lata, więc nie dziwię się że nie ma tej wyrzutni na stronie. Na próżno też szukać odpowiednika tej bateryjki u innych firm. Nie zauważyłem oznaczeń ADR. Słusznie zauważył fpshooter że może to być jakiś stary import, na co wskazywać może również stan wizualny tego produktu. Z opisu może wynikać że efekt to będą kolorowe kulki zakończone hukiem, ja przynajmniej tak zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok po wymiarach mogę powiedzieć, że możesz spodziewać się efektów jak w rzymskich ogniach. Najpewniej będą to kolorowe komety z małym rozpryskiem na końcu, więc na moje oko przepłaciłeś 3 - 4x. Weźmy np. wyrzutnię TB45 ma wymiary 12x15,3 cm i 19 sh kaliber 1" u Ciebie będzie kaliber w okolicy 12 mm a więc nic specjalnego bym się nie spodziewał niestety. A i nie zdziwiłbym się jakby był niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta wyrzutnia będzie miała taki oto efekt: http://www.youtube.com/watch?v=QhCf_Wiyc34

Tylko że będzie większa ilość strzałów.

PS: Jak właściciel tego sklepu Ci podpadnie to spokojnie możesz napuścić tam straż miejską i tylko patrzeć jak zamykają ten punkt za brak aktualnych oznaczeń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...