Jump to content
Lajcik

Selgros

Recommended Posts

Ja słyszałem że tam trzeba mieć jakąś kartę (jak w makro) i że to jest taka jakby hurtownia i zwykły śmiertelnik tam nie kupi :( (oczywiście nie chodzi o hurtownię fajerwerków)

Nie ma żadnego problemu wejdź na ich ww i tam sobie znajdziesz i możesz zamówić karte. Ja zamówiłem dla ojca na firme jego to dostałem sobie gratis i teraz już nie musze z kimś z rodziców śmigać jak coś :mrgreen:

Jeżeli ceny w Selgrosie w Poznaniu będą takie jak na tej gazetce, to ja podziękuje za asortyment z tego sklepu. Midnight Rider droższy o 13 zł, a 19-sto strzałówki o prawie 2o zł. Criel King za 28 zł. Cenowa tragedia. :cry:

ja nie wiem czy do tego dodają złoto ze takie drogie nie no chyba najlepiej to iść do biedry Lidla ewentualnie hurtownie sklepy internetowe masakra nigdy bym nie dał za hestiowskie g... tyle kasy pff

[ Dodano: 2009-12-07, 16:12 ]
aa przepraszam jeszcze ta :P
http://w624.wrzuta.pl/obraz/03Mnz4qUFEj/ofreta43

To wiemy my forumowicze , ale tacy zwykli ludzie napewno kupią sporo z tej gazetki.

Bardzo drogo, sama Hestia co oczywiście wielkim zaskoczeniem nie jest.
Stoisko obstawione przez kilku pracowników no i oczywiście ogromne ilości na półkach produktów z gazetki.

Dzisiaj przyszła gazetka z Selgrosu. Masakra! już chyba 3 rok z rzędu identyczna gazetka z zestawem Show Time na pierwszym planie ;/ Ceny jak zwykle bardzo duże i sama Hestia. :(/>

Niestety Selgros co roku podnosi ceny na pirotechnike. Za 2-3 lata ceny będą ~100% wyższe niż w jeszcze kilka lat temu.

W tym roku Selgros to jakaś pomyłka :) Nie dość, że Hestia to jeszcze ceny z kosmosu.

A czemu pomyłka ze hestia ? Niewiem skad jest ten stereotyp ... Mam co roku hestie i nigdy nie jestem zawiedziony niektóre życzy są duzo lepsze nawet od jorge ..

Jedyne do czego mozna sie przyczepic to ceny które powalają ...

Ja miałem do czynienia z Hestią kilka razy i nie byłem zachwycony, wręcz przeciwnie. Masz rację, do towaru nie można się przyczepić ale do ceny jak najbardziej

Ceny są identyczne jak za fajerwerki Hestii np. w Kauflandzie i były takie od wielu lat, wiec nie wiem w czym problem :/