Skocz do zawartości
  • 0

Zamienniki


MlodyZ

Pytanie

Prosiłbym o pomoc kogoś,znającego się na fajerwerkach od Tropica ;) Poszukuję zamienników z Jorge które mają podobny efekt i cenę w Tropicu. Powód? W pobiliżu mojego miejsca zamieszkania znajduje się tylko hurtownia Tropica. Zamienniki które chce znaleźć to :

-JW04 Uran lub inna z serii Big Bang
-JW90 lub inna w układzie FAN w podobnej cenie
-SM2126 lub inny Macrocosmos
-JW20 lub coś podobnego
-JF10 Trole,JF11 Ninja

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Aż tak trudno pooglądać sobie filmy wyrzutni Tropica :?: :?:


Pisałem,że kieruję to pytanie do znających się na wyrobach Tropica,a nóż widelec by ktoś pomógł.
Jednak nadal mam pewien problem :) Czy istnieje wyrzutnia Tropica w układzie FAN o podobnej cenie jak JW90 ? Nie chodzi mi tu o wyrzutnie typu TB53 etc. tylko o coś tańszego :)

Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie nie mają takowej w ofercie. Firma Kometa ma coś w tym stylu P7123 Sunshine na fajerwerki-korsarz stoi za 28.9, ale to nie Tropic... a tak w ogóle z zamiennikami z Tropica będzie ciężko niestety. A BTW aż mi się wierzyć nie chce, że w Trójmieście nikt nie handluje produktami Jorga...
http://katalog.trojmiasto.pl/handel/hurtow...nie_fajerwerkow fakt faktem mało tego ale do Gdańska masz przecież blisko podobnie do Sopotu czy do Pruszcza może opłaci się zainwestować w wyjazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A BTW aż mi się wierzyć nie chce, że w Trójmieście nikt nie handluje produktami Jorga...


Jest jedna hurtownia w Sopocie,jesli się nie mylę,ale niestety nie mam możliwości zakupienia czegoś tam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...