Skocz do zawartości
  • 0

fajerwerkimarket.pl czy hipermarkety?


theodorebagwell

Pytanie

Wydaję się z pozrou, że co tam 40 zł (przeciez to nie pieniądz itp) Ale dla mnie zawsze to jest coś, dlatego kieruje do was to pytanie. Gdzie lepiej sie oplaci mi kupować na fajerwerkimarket.pl czy w np. biedronce? Nie moge sie zdecydować.. Chcialbym kupic w jednym sklepie a nie chodzic z kąta w kąt, a z kolei przesylka ogółem 40zł. Jak wy sadzicie, jak wy kupujecie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja za kwote 40zl wybrałbym Biedronke. A konkretniej kupiłbym Sfinxa, Hota, Hong-Kong zestaw. Czyli lączna suma wynosi 41zł. Chyba zlotówke to nie jest problem dopłacić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak za 40 zł chcesz zamawiać ze sklepu internetowego, skoro przesyłka to minimum 25 - 30 zł. Praktycznie nic byś za to nie kupił. Najlepiej jak się udasz do jakiegoś hipermarketu. Co prawda nie wiadomo jeszcze jakie będą fajerwerki w sklepach, ale mogę Ci polecić biedronkę, lidl i intermarche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz 140 zł, to lepiej kup coś w hipermarketach. Bo przy tej kwocie dużą część stanowiłaby sama przesyłka. Myślę że za te 140 zł wybierzesz coś rozsądnego w marketach które wymieniłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mimo wszystko skłaniał bym się ku fajerwerki market, przesyłka w nim to 25zł więc na fajerwerki zostanie jeszcze 115zł to i tak bardzo dużo. A wybór jest znacznie większy niż w hipermarketach i są lepsze produkty bo więcej Jorge :wink: ja bym w fajermar zamawiał takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej kupić na fajerwerki-korsarz.pl Ja tam kupowałem w tym roku i zrobiłem zakupy za 110zł, kurier kosztuje 30zł ale za to możesz wybrac sobie gratis do 20zł. Ja wybrałem sobie moździerz Pumę z Komety. :mrgreen: Dokładniejsze informacje znajdziesz na stronie internetowej tego sklepu i na stronie podany jest numer gg tego Pana który sprzedaje i którego serdecznie pozdrawiam! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym raczje proponował markety/biedronke/pobliskie sklepy/hurtownie.

Kwota 140zł to nie jest wcale dużo , a za cene wysyłki możesz mieć np. niesamowitego Sfinxa , więc nie ma się tu co pakowac w sklep internetowy , jak nie ma się przynajmniej 200zł...

Ja bym raczje proponował kilka wyrzutni z Hesti , zestaw rakiet i petardy + trochę fontann.
Ewentualnie do tego biedronka , ale narazie konkretnej oferty nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...