Skocz do zawartości
  • 0

wyrzutnia


Ronaldinho

Pytanie

Witam, kupiłem wyrzutnie. Na moje oko to ma więcej niż 30mm ale chyba mniej niż 60mm. Jest na niej nalepka i pisze < WP>.

I tu moje pytanie. Czy na nia trzeba mieć pozwolenie czy druk nie odbił literki N??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wątpie , żebyś kupił wyrzutnie pro :mrgreen:

Powiedz może za ile kupiłeś , ile ma strzałów , etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taka jest prawda, że w sklepach internetowych sprzedają wyrzutnie pro. I na różnorakiego bazarkach też. Spokojnie mógł dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czemu miał by nie kupić wyrzutni pro? idziesz na bazarek i masz taką ( daj zdjęcie i ją opisz )

Może to jakiś błąd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Taka jest prawda, że w sklepach internetowych sprzedają wyrzutnie pro. I na różnorakiego bazarkach też. Spokojnie mógł dostać :wink:


Ale z reguły są to 1.3g NWP , więc takie można kupić spokojnie (kaliber 30mm , etc.).
On Twierdzi , że kaliber wynosi więcej niż 30mm , ale mniej niz 60mm(czyli 50mm) , ale zamiast to zmierzyć , to przypuszcza.

Być może jest to wyrzutnia cobra , lub cos w tym stylu...

Wyrzutnie pro są z reguły drogie , a wątpie , żeby 13-sto latkowi(profil) sprzedali taką wyrzutnie , a poza tym , skąd by miał na nia kase...

Mi się wydaje , że on coś kręci :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe że napisał że ma więcej niż 30 a w rzeczywistości kaliber ma 30 x]

P.S fireman patrzyłeś zapalniczki które Ci podałem ? :) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Erlick-debilem nie jestem i wiem jak wygląda 30mm.
FM-z mamą byłem:P

Kupiłem u takiego kolesia na bazarze co ma kontakty z rożnymi osobami.
Kosztowała 120,99zł 49 strzałów ma. Symbol nie pisze. Owinięta w taki srebrno-złoty papier podobny do foli al. Wielkość spora jakieś 35% mniejsza niż standardowa pufa do siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może po prostu ją zważ? Bo amatorskie mogą ważyć do 2kg, i jak będzie cięższa, to powinna być WP, ale z hollandi sprowadzona ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób jej zdjęcie. Musi mieć jakiś papierek, instrukcję obsługi, znak importera. Bo bez tego jest nielegalna :wink: wg prawa naszego.

PS : jak zapłaciłeś za 49 strzałów 120,99 zł to ubiłeś niezły interes :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak nie wiesz jak obsługiwać linijkę weź sobie kartę w kratkę jak średnica wewnętrzna rurki ma więcej niż 6 kratek to masz ponad 1,2" :mrgreen: A swoją drogą to bardzo brzydko pachnie brak opisu, instrukcji odpalenia, oznaczenia zgodnego z normami i ta podejrzana cena... W sumie nie zdziwiłbym się jakby to był ruski przemyt z chin i bojno by mi było to odpalać. Wcale bym się nie zdziwił jakby tam zamiast visco quicka wsadzili podpalasz lont a tu sru w twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...