Skocz do zawartości

Rodzice


Kryspinek2008

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli lubią pić to jest dobry jeśli nie to proponuję ramkę ze zdjęciem całej twojej rodziny :wink:



A nie lepiej po kwiatku i płyn do szyb dla ojca :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacie kup coś do samochodu , na pewno się ucieszy , ja bym proponował wisiorek na klucze
z logiem samochodu . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz brata lub siostrę...Dziadków wujków ciocie?

Brata mam. Siostry nie. Wujków i ciotki mam :wink: Ale nie mam zwyczaju że za każdym chodze i proszę o kase :cry: (jeżeli o to chodziło) :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja bym tacie kupił krawat a mamie jakieś kosmetyki. problem w tym że nie mam za co kupić... jestem kompletnie spłukany :mad:

gdy jesteś spłukany to lepiej nie inwestuj w krawat, bo za dobry trzeba dac z 50 zl a kosmetyki :dry: , ja bym z tego działu kupił jakiś perfum bo raczej rexony jej nie kupisz ;) Szkoda że juz po swietach bo bym ci dal kilka pomysłów za niewielkie pieniadze, a tak to bedziesz miał na nastepne święta.
Dla taty: Kufel do piwa (jakiś duży)- 15 zł (chyba że jest abstydentem , czy jakoś tak)
Dla mamy: no nie wiem może jakiś kamień spod jej znaku zodiaku, każda jest inna i nie wiem co twoja lubi.
Ja dla taty kupiłem kufel a dla mamy taka szklana kostke w ktora sie wklada zdjecie i widać je w z każdej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdy jesteś spłukany to lepiej nie inwestuj w krawat, bo za dobry trzeba dac z 50 zl a kosmetyki :dry: , ja bym z tego działu kupił jakiś perfum bo raczej rexony jej nie kupisz ;) Szkoda że juz po swietach bo bym ci dal kilka pomysłów za niewielkie pieniadze, a tak to bedziesz miał na nastepne święta.
Dla taty: Kufel do piwa (jakiś duży)- 15 zł (chyba że jest abstydentem , czy jakoś tak)
Dla mamy: no nie wiem może jakiś kamień spod jej znaku zodiaku, każda jest inna i nie wiem co twoja lubi.
Ja dla taty kupiłem kufel a dla mamy taka szklana kostke w ktora sie wklada zdjecie i widać je w z każdej strony.

Po co to wogóle piszesz?Spojrzałeś chociaż na datę? :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...