Skocz do zawartości

Sobex Nowy


bobek4322

Rekomendowane odpowiedzi

To taki sklep typu "różne bzdety" . Dziś do niego zaszedłem, patrzę - fajerwerki. Podszedłem bliżej, obejrzałem, okazało się, że wszystko to Hestia.
Podam ceny kilku produktów:
-Super Piccolo - 2 zł
-Diabełki - 1 zł
-Hammer Petard - 2,50 zł
-Korsarz - 3 zł
-V-Power - 9,80 zł

Zauważyłem jeszcze ceny dwóch produktów:
-ogromna rakieta(nazwy nie zauważyłem) 31,80 zł
-wyrzutnia Midnight 24 zł
Właściciel powiedział mi, że przed Sylwestrem fajerwerki mogą stanieć nawet o 50 % !

Sklep mieści się przy ulicy 3 maja w Hajnówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak na bazarze , więc trochę drogo.
Nawet jeśli będzie przecena o 50% , to nadal będzie drogo , ale zdecydowanie bardziej sie będzie opłacało kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najtaniej w Hajnówce. Na bazarach w zeszłym roku pikolaki szły po...(nie czytaj, jesli nie chcesz zemdleć) 5 złotych!!!
A jajka dinozaura po... 1 zł sztuka!!!
W następną sobote jadę z ojcem do miasta, pójdę na zaplecze sklepu i postaram się zapisać więcej cen.

[ Dodano: 2009-04-24, 11:55 ]
Byłem tam 2 dni temu i się okazało, że CAŁY ROK są fajerwerki :mrgreen: Gdyby tak jeszcze wprowadzili inne firmy... kupiłbym tam cały stuff :-D

[ Dodano: 2009-07-06, 13:44 ]
Dziś byłem tam znowu, musiałem kupić coś innego, wchodzę, a tam przy wejściu obok plakatu Hestii wielki plakat Tropic :-D

Jeśli jest tam coś ciekawego i taniego (teraz fajerwerki nie były wystawione na widok), to chyba tam sobie coś kupię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...