Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 400zl


benny10

Pytanie

Witam! Chcialem sie was zapytac czy ten zestaw bedzie dobry ? Jest w nim dosyc duzo petard , poniewaz lubie huk :P . A fajerwerki bede zamawial z korsarza :).


Petardy :
Mega jumbo - 28,90
Explosive VI - 12,90
Jaja dinozaura - 4,00
karabinek 100strz.- 2,50
Korsarz 5 strz. - 5,90 x2
Mega piratka - 13,90 (chyba)

Razem: 74,2zl

Rakiety :
Big day - 80zl
Diabolo JR8 - 20zl
Exclusive Collection - 33zl
Thunder - 20zl ( Chyba wezme bardziej je zamiast diabolo , sadzac po opiniach :)

Razem : 133zl

Art. rozne :
Duzy kamikadze : 5zl x3
Cyrcoblitza - 7zl x2
Maly kamikadze - 10zl


Razem:39zl

Wyrzutnie:
Artillery shells 1.75" - 70zl
Black cat - 75zl ( lepiej ta , czy wiecej mniejszych ? )

RaZEM:145zl


fONTANNY;

Crackling- 36zl
trolle- 10zl


Razem : 46zl



Wszytko : 437.2 , czyli troszke za duzo , ale mozliwe ze jeszcze te 3 dyszki dozbieram :) ||| Jeszcze moze wezme zestaw Pyro-mix , zamiast Wulkanu Crackling i trolli. :]


Czekam na opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

benny dla mnie stuff jest beznadziejny ;) sorka że tak mówię, ale tak jest

Zmienił bym chyba połowę tego planu

Zacznijmy od rakiet ;) wywalił bym od razu
Big day - 80zl i Exclusive Collection - 33zl zamiast nich proponuję speedy 4 i dragon quen rocket i masz zaoszczędzone około 70zł :wink:

Wyrzutnie.

Kompletna marnacja pieniędzy. Jest nim Artillery shells 1.75" - 70zl kup sobie zamiast tego jakieś 3-4 dobre małe baterie

Reszta udzie ale ciężko :wink:

PS: i z tych rakiet zostaje ci 70zł to kup sobie jeszcze dodatkowe 3-4 wyrzutnie czyli łącznie dodatkowo koło 8 wyrzutni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpiwowski , bardzo mi pomogles dzieki :) , jakbyco to 1 raz kupuje na stronie tyle rzeczy , i nie wiem zawsze czego wiecej , a czego mniej :]

A jakie bys mi polecil wyrzutnie ? Bo nie znam sie zabardzo , bo mialem tylko arctica .

Rzeczywiscie duzo zaoszczedzilem na tych rakietach , dziekx , przez to kupie z 6 wyrzutni wiecej :P

Wiem ,ze napewno wezme Cudak battery , bo podobno jest b.dobra. nie? I jakie zestawy rakiet sa jeszcze dobre , moze pyro-mix czy honk-kong?

Te dragon queen rocket sa prawie takie same jak Exlusive Colection ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...