Skocz do zawartości
  • 0

Czy to będą dobre wyrzutnie?


xHESTIABUMx

Pytanie

To jest już raczej ostateczny wybór ale możecie coś jeszcze zmienić. Mam w planie te wyrzutnie:
:arrow: 2x katiusza 25 s.
:arrow: MC 1,2,3
:arrow: Imagine JW103
:arrow: JW07 Mars
:arrow: JW06 Kasjopeja
:arrow: JW21 Condor
:arrow: JW25 Cudak Battery
:arrow: SM9805 Thunder Rain
:arrow: SM9807 Tyrant
:arrow: JW42 Black Cat
:arrow: RSB734 Samuraj (możliwe że dostane go za free po znajomości xD)
:arrow: JW56 SoF

Jeśli pod jakimś względem plan nie jest dobry, szybko go poprawcie bo na zamówienie mam czas tylko do 10.12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Po co Ci katuiusza xD
P.S Co to jest ta ostatnia wyrzutnia "soF" ? Nie kojaze a tak oprocz to bardzo dobrze dobrane ;)


SoF to skrót od Show of Fireworks, serii wyrzutni Jorge.

Jeśli chodzi o sam wybór, to moim zdaniem jest on bardzo dobry. W planie zawarte zostały bardzo dobre wyrzutnie, małe i ekonomiczne - takie jak JW06 Kasjopeja, czy JW25 Cudak Battery. Nie zabrakło też czegoś mocniejszego - Black Cat to jedna z najlepszych wyrzutni w asortymencie Jorge, a JW56 stworzy ogromny efekt na niebie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam kupiłbym chyba to samo na Twoim miejscu.
Nie musisz już nic zmieniać, bo wszystkie te wyrzutnie mają ładne efekty i pewnie Ci się spodobają :wink:

Zostaw to co jest bo jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

xestiabum wszystko fajnie oprócz jednej wyrzutni a mianowicie Thunder raina. Strasznie słaba jest kompletnie nie polecam. Weź zamiast niej plutona będzie o wiele ładniej. Reszta stuffu tak jak mówiłem świetna :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z MC 1 oraz thunder raina bym zrezygnował.
Za samuraja mógłbyś wziąć coś lepszego.
Zamiast JW56(tradycyjnie) weź JW59 , zdecydowanie lepszy efekt , który podczas finału zwróci uwagę wszystkich.

Reszta OK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FM znowu zaczynasz gadać swoje głupie farmazony

MC1 świetna wyrzutnia nie rezygnuj i w dodatku tania
Samuraj jedna z najlepszych wyrzutni w tym stuffie nieporównywalny finał, ogromne palmy brokatowe ona posiada.
a co do twojej JW59 to sugerujesz się tylko tym, że ją miałeś. Nie widziałeś JW56 na żywo więc nie porównuj. Ja uważam że JW56 jest lepsza i to znacząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A propos plutona to jak go wezme to będe miał podobne efekty w dwóch wyrzutniach (pluton i cudak) może w tej cenie znacie jeszcze jakieś dobre wyrzutnie?
i czy w/w imagine będzie zamiast plutona lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW12 jak najbardziej nadaje się zamiast plutona. Możesz spokojnie ją wziąć. Wiele pięknych peoni (w tej wyrzutni dwu kolorowe) i wspaniały finał. :wink:

czyli JW12 zamiast thunder raina. I koniec tematu. stuff ideal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
FM znowu zaczynasz gadać swoje głupie farmazony

MC1 świetna wyrzutnia nie rezygnuj i w dodatku tania
Samuraj jedna z najlepszych wyrzutni w tym stuffie nieporównywalny finał, ogromne palmy brokatowe ona posiada.
a co do twojej JW59 to sugerujesz się tylko tym, że ją miałeś. Nie widziałeś JW56 na żywo więc nie porównuj. Ja uważam że JW56 jest lepsza i to znacząco.


Odezwał się spec od fajerwerków , który miał już wszystko co Chiny produkują.

MC 1 jest słabą wyrzutnią , której efekt przebijają II i III (dokładamy 30 groszy i mamy 1 strzał więcej).
To , że cos się podoba panu modowi nie znaczy , że komuś kto ma zupełnie inne guste(+ dla niego) również się to będzie podobało.

Samuraja miałem okazje(chwilę pod koniec) widzieć na żywo.
Mimo iż rozpryski są dosyć duże , jest to słaba monotonna wyrzutnia , którą bez problemu zastąpi chodźby NG13 , bądź JW90.

JW56 jest wyrzutnią , która ma fajny efekt , ale to w kółko to samo i po 2 seriach już wszyscy odwrócą od Ciebie wzrok.
JW59 będzie idealna na finał , zaraz po BC , pokryję całe niebo , a efekt będzie na tyle oszałamiający , że "zarobisz" jeszcze brawa.

Jeśli chcesz mieć pokaz niesamowity , to posłuchaj byłego pomocnika , jeśli przeciętny i mieć mieszane uczucia po pokazie - moda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ranga ma do rzeczy :roll: nic nie ma

hestiabum chce mieć trochę baterii wiec bierze macrocosmosa 1. Bo lepszej w tej cenie raczej nie ma.

co do samuraja do z niego bym nie rezygnował i zamiast właśnie tego thunder raina wziął bym
to JW90 firemana

Co do JW56 po raz 100 ci mówię nie oceniaj tylko po filmie bo nie widziałeś na ŻYWOtak się składa że miałem obydwie i widziałem różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FM nie kapuje o co ci chodzi toć mam wszystkie macrocosmosy a nie będe drugiego takiego samego kupować bo 30 groszy tańszy :lol::lol:
żeby nie spamować w kółko nowymi tematami to którą bazooke wziąć 3 czy 4 (nie przyjmuje odpowiedzi że wziąć lepiej zamiast tego wyrzutnie) bo mój sąsiad miał rok temu chyba 4 i efekty dosłownie gigantyczne myśle że podobne do mojego sfinxa xD
i wiecie co ludzie (szczególnie do mpiego i firemana) nie przeliczajcie wszystkiego na wyrzutnie bo to nie wszystko.
#edit poraz ęty: samuraja dostane za free już mówiłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
FM nie kapuje o co ci chodzi toć mam wszystkie macrocosmosy a nie będe drugiego takiego samego kupować bo 30 groszy tańszy :lol::lol:
żeby nie spamować w kółko nowymi tematami to którą bazooke wziąć 3 czy 4 (nie przyjmuje odpowiedzi że wziąć lepiej zamiast tego wyrzutnie) bo mój sąsiad miał rok temu chyba 4 i efekty dosłownie gigantyczne myśle że podobne do mojego sfinxa xD
i wiecie co ludzie (szczególnie do mpiego i firemana) nie przeliczajcie wszystkiego na wyrzutnie bo to nie wszystko.
#edit poraz ęty: samuraja dostane za free już mówiłem :twisted:


Bazooke 3 bierz - z tego co wiem jest najlepsza(zaraz po jedynce).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To teraz dam plan po przeróbkach:
2 katiusze 25 strzałów each
Macrocosmos 1,2,3
Imagine JW103
JW07 Mars
JW06 Kasjopeja
JW21 Condor
JW25 Cudak Battery
JW12 Imagine (jesli bedzie) albo JW90 ale ona troche droga
SM9807 Tyrant
JW42 Black Cat
JW56 Show of fireworks (FireMan musze cie zmartwić jw59 wezme chyba dopiero za rok xd)
Bazooka 3
I samuraj jeśli go nie dostane za free

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze mówiąc bardziej podobał mi się plan nr 1.
Jeśli nie chcesz thunder raina mógłbyś go zamienić np. na plutona.

Ale ten 2 też może być :wink:

PS: Dobrze że bierzesz JW56. Dużo lepsze efekty niż w JW59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...