Skocz do zawartości
  • 0

Kilka osób do pomocy


Nostra

Pytanie

Cześć Wam


Szukam kilka osób które mi pomogą zrealizować prezent. Chodzi o nagranie siebie z życzeniami dla jednej osoby. Szukam osoby ze stuffem już (może mpiwowski się ujawnisz w końcu na filmie specjalnie dla NIEJ? :wink: ), tak aby na jego tle być i dodać "od wszystkich piromaniaków. Zbieram różne, mam astronomów, chemików, motocyklistów...

Z zagranicy też zbieram, może ma ktoś rodzinę, kto by był chętny? Albo ktoś ma inną pasję i jako jej reprezentant mógłby wystąpić?


Odważy się ktoś?
Ze swojej strony dla osób które pomogą zrobię specjalny totorial z foto/video dokumentacją odnośnie przeróbek najtańszych rakietek na bardzo porządne i ładne, z 2 odczynników, koszt - grosze :P (dlatego zamawiam sobie dobrych kilka opakowań tych rakietek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A od wędkarzy zbierasz?? Bo może by się coś z jakimś sumem/sandaczem dało wykombinować :) Chociaż raczej z sandaczem bo ostatnio dobrze biorą jakieś wodery wędka i sztormówka i twarzy nie będzie widać, coby się nikt nie przestraszył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ooo byłoby nice :grin:


Tylko proszę nie trzęść i w miarę dobrej jakości :*


tekst: "Cześć Ewa, wszystkiego najlepszego z okazji twoich 17 urodzin od wszystkich [wędkarzy itp]" + inwencja własna jeśli chcecie :)

FP, Twoja twarz chyba na fotosiku siedzi i tak? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najwcześniej na za tydzień będzie, bo wędkuje jak odwiedzam rodzinę w weekendy a jakość plik avi QVGA (640x320, 30 fps) robiony Canonem A710S może być??

PS Jak ta twarz jest nieogolona i po spożyciu, jak to na rybach :) wygląda zdecydowanienie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja w twarze nie wnikam...

Byłoby świetne to!... na kiedy dacie radę? :P

Jesli można to proszę o dobra jakosc :D

(odpalcie rakietę jakąś :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz, ja moge ci dac film, od pirotechnika amatora, w odpowiednim sprzecie, a na koniec odpalenie sciezki PCZ ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przypominam się ;)

Stuff dziś/jutro zamawiam wiec tutorial w przyszłym tygodniu będzie, jeśli ktoś pomoże... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nostra bądź koleżeński i pokaż ten tutorial wszystkim.
Z niczego robicie tajemnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jesteś dziewczyną z pięknymi oczami i zniewalającym uśmiechem?


Coś za coś, mi pomogą to i ja pomogę :P

okej, zmiana zasad, jak mi się Neodo nagra w dobrej jakości to publicznie wstawię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolejna prośba, nie związana...


Kupiłby mi ktoś kilka opakowań rakietek z serio JR07/08 i wysłał pocztą?

Oczywiście z góry płacę itp. Szkoda mi zamawiać za moją skromną sumę w korsarzu a rakietek w mieście nie znajdę raczej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przerabiajcie sobie sami skoro nikt nie chce ruszyć tyłka do sklepu, na poczte i wysłać mi głupich opakowań rakietek... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym ci mógł pomóc, ale to dopiero jakoś w przyszłym tygodniu bo na razie hurtownia u mnie zamknięta, chyba że znajdziesz szybszy sposób :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ile potrzebujesz i ile to około kosztuje ?? bo albo w ta sobote jade do hurtowni albo za 2 wiec napisz co i jak a ja dzis dokladnie powieem kiedy jade bo musze sie ugadac z dziadkiem :) ? :D

[ Dodano: 2008-12-09, 18:13 ]
jo i lipaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(:( nie jade w tą sobote ;/ :(:(:(:(:((:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pójdę jutro i zapytam czy by nie sprzedali "przedpremierowo" o ile mają bo z tego co wiem dopiero od wczoraj towar przywożą i ustawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i co Marian? :P

W necie nie kupuję, szkoda mi 30zł na wysyłkę, mimo że gratis to jakiś tam np. Mars, to i tak mi się nie opyla.

Teraz kupię na tą środę Marsa (bo potrzebuję na urodziny), w mieście widzę po 27zł... powiedzmy 25zł wytarguję...
Więc w sumie na jedno wychodzi, 30zł tam wysyłka, tutaj 25zł wyrzutnia... Cóż, nie zobaczę Condora, Samuraja, nie będzie FANu, ale za to ze 2-3 Sfinxy też dadzą radę ;D
Może znajdę gdzieś rakietki takie lub podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przed chwilą wracałem ze szkoły i widziałem że zamknięte jest i nikogo nie ma podejdę jeszcze wieczorem może ktoś będzie.


//Edit:

Dalej zamknięte :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...