Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

HE0041 Sky Stars (Hestia)


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: HE0041
Nazwa: Sky Stars
Opis: Moździerz 12 kul - kolorowe piwonie, srebrne piwonie, zielone, czerwone, niebieskie, palmy
Zdjęcie:
Film: - brak -
Cena hurtowa: 25 zł

Witam miał może ktoś ten moździerz kupiłem go bo sobie pomyślałem że w tym roku jakiś nowy przestestuje a nie co rok ten z biedry :razz: ma 1.5 " tylko że jak sie wstrząśnie szelką to słychać że jest mało gwiazdek w środku :neutral: czekam na odpowiedzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

25 zł? To już lepszy jest ten w lidlu z SP, chodź i tak Jorge ma jeszcze lepsze.
Mały ten efekt i taki nijaki, żałowali craclingu itp... może inne szelki będą lepsze bo tutaj cienizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się tak łapy trzesą? :lol:

Ogólnie moździerz kiepski, może być ale tylko dlatego, że dodali crackling. Z SP lepszy, z biedronki lepszy. A może to tylko 1 szelka taka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się tak łapy trzesą? :lol:

Ogólnie moździerz kiepski, może być ale tylko dlatego, że dodali crackling. Z SP lepszy, z biedronki lepszy. A może to tylko 1 szelka taka?


Też mi się tak zdaje bo wziąłem najbardziej zniekształconą szelke :oops:
Ciekawe czy ci by się nie trzęsły jak by ci się wyrzutnia przewróciła w twoim kierunku :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz niech każdy nie ocenia tego moździerza - to tylko jedna szelka, w dodatku jak wspomniał Kameleon - nieco zniekształcona, więc mogło być coś nie tak wewnątrz pocisku. Z opinią wstrzymajcie się, dopóki nie będzie pełnego filmu, albo dopóki nie będziecie widzieć efektów na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
No i co powiecie? następne szeleczki były ok? warto go kupić?

Odpaliłem jeszcze 5 sztuk i muszę powiedzieć, że totalna porażka.Moździerz puma jest o wiele lepszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

powiem że duża kicha z tego moździerza ;)
najgorszy jaki jest dostępny u mnie
1. Lasher Shell
2. Muli Stars
3. Sky stars

100% lepszy rozwiązaniem jest zakupić biedrowski lub lidlowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...