Skocz do zawartości
  • 0

jedna z trzech baterii


xHESTIABUMx

?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • jw59
      5
    • jw42 black cat
      9


Pytanie

Zapowiada sie że za 2 tygodnie albo za tydzień jade do hurtowni i kupie 2 wyrzutnie: to pewne że kupie jw56 ale nie wiem co dalej: black cat czy jw59? zaraz fireman sie pierwszy wyrwie że jw59 :lol::lol::lol: ale jak już dajecie jakąś odpowiedź to w miare sensowne argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja bym wybrał JW42 Black Cata. Kolorowa efektowna wyrzutnia z w miarę długim czasem
strzelania. JW59 nie warto bo masz już jedną skośną i w dodatku tylko ten crackling :neutral:

PS: Pomyśl jeszcze nad JW77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie myślałeś nad innymi wyrzutniami pionowymi?
Może kupiłbyś coś z nowymi efektami jak np. wyrzutnia JW52Imagine ( opisy wybuchów wyglądają ciekawie ), a nie oklepane efekty efekty black cata.

Jak wolisz coś sprawdzonego to proponuję black cata.
Jest on tańszy od JW59, więc mógłbyś kupić jeszcze jakąś mniejszą wyrzutnię.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zapowiada sie że za 2 tygodnie albo za tydzień jade do hurtowni i kupie 2 wyrzutnie: to pewne że kupie jw56 ale nie wiem co dalej: black cat czy jw59? zaraz fireman sie pierwszy wyrwie że jw59 :lol::lol::lol: ale jak już dajecie jakąś odpowiedź to w miare sensowne argumenty

A właśnie , że nie :mrgreen:
Ja jestem za JW42 , będzie najlepszym , oraz najefektowniejszym wyborem dla Twojego stuffu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Twoim miejscu zdecydowanie wybrałbym JW42 Black Cat.

Skupmy się teraz na baterii, której bym nie wybrał - mianowicie JW59. Wiesz, co prawda ma ona układ fan-shape, który jest bardzo rozłożysty na niebie, ale sam crackling wydaje się być dość nudnym efektem. Owszem, robi sporo szumu i zamieszania na niebie, ale w przypadku Black Cata mamy większą różnorodność efektów. Duże, zielone peonie z cracklingiem, crackling oraz czerwono-zielono-złote palmy. Black Cat jest jedną z najlepszych wyrzutni 25 strzałowych 30mm w ofercie Jorge, tak więc bierz go śmiało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...