Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Szelka


Szyszak

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

mpi co ty gadasz można kupić szelki do 2" zawierające do 38 g mieszaniny pirotechnicznej. De facto pojedynczych szelek to raczej nie kupisz tylko w zestawie z moździerzem pakowane zazwyczaj po 6, 10 lub 12 szt. Najpopularniejsze są 1,5", ale da się kupić też te 2" np. moździerze P8601 lub P8602 z Panda Fireworks są NWP i pierwszy zawiera 12 a drugi 6 kul kaliber 2". Ceny hurtowe to odpowiednio 55 i 42 pln. Ja miałem ten 1. i efekty miał nawet spoko (peonie w różnych kolorach: zielone, srebrne z craclingiem, zielono-czerwone, niebieskie, czerwone multicolor po 2 szt.) tylko kule lecą strasznie wysoko i efekt niknie jak przy większych rakietach. Ogólnie w tej cenie lepiej kupić 2 wyrzutnie w stylu Cudaka lub Plutona albo którąś z NG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Urich i fpshooter, ale on miał na myśli takie powyżej 2" :lol:

Do 2" można kupić szelki to oczywiste

PS: I swój post pisałem mając na myśli szelki powyżej 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no właśnie co Ty jasnowidz jesteś, że wiesz co koleś miał na myśli?? Szelka to szelka niezależnie od kalibru... chyba, że o szelkach do spodni myślał proroku :] A jak koleś zadaje takie pytania to raczej sie nie orientuje za dobrze w pyro i mógł mieć cokolwiek na myśli. A nie każdy jest jasnowidzem co tu zagląda i tych userów Twój post zdecydowanie w błąd wprowadza. jako mod powinieneś pisać posty o większej wartości merytorycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tak zdecydowanie chodzilo mi o te wieszeke niz 2.

Żartujesz , czy pytasz o droge ?
Szelki powyżej 2" możesz kupic jedynie bezpośrednio od importerów(bądź sprowadzić z Chin) , ale żeby tego dokonać musisz mieć zezwolenie(dokumenty różnego typu etc.).
(oczywiście mpiwowski napisze , że to nieprawda , wprowadzam ludzi w błąd , etc. , jedynie byleby nabic posta.)

mpi: wcale tak nie napisze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Często u rusków na targach są jakieś bombki powyżej 2" aby mogli zarobić więcej sałaty ale nie radze kupować chyba że chcesz wylądować w szpitalu.
Szelki 2" + dostaniesz za pozwoleniem na giełdach towarowych, oraz nawet przez internet mając umowy z firmami, no i oczywiście u producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam się z Neodo na targach jest wiele "bombek" powyżej 2" ; wracając do tych szelek dostaniecie je na bazarku, oczywiście chodzi mi o te 1,5" ; z resztą niewiem jak w waszych miastach ale w moim nie stanowi to rzadnego problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...