Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

mój stuff


pirotechnika

Pytanie

Co powiecie na ten stuff dowiedziałem się że będę miał więcej kasy na Sylwka:) aż 60zł myślę że to będzie idealny stuff dużo pierdółek i rakiety i 2 wyrzutnie co wy na to:) (ja stawiam na zabawę i na rakiety lubię odpalać) :D
1.Kung Fu-7.99zł
2.Detonator-12.99zł
3.Thunder-14.99zł
4.2xPetardy Duże-3.98zł
5.Hot-7.99zł
6.Mini Zestaw-2.99zł
7.Picollo Corsair-2zł
8.Balet-mniej więcej na bazarku 4zł??
9.Rakietki Gwiżdżące-1.50zł
10.k0202-1zł
11.jakaś petarda za 60gr :D

[ Dodano: 2008-11-22, 20:24 ]
a to zrobiłem w paint jak to ma wszystko wyglądać http://img84.imageshack.us/my.php?image=stuffikwi7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kung Fu - bardzo ładny zestaw do zabawy i ładne efekty rakiet jak za tą cenę
Detonator- również miałem ten zestaw rakiet i efekty za ta cenę również ładne i na pewno będziesz zadowolony
Hot- to co z Biedry to dobre :mrgreen: wyrzutnia godna uwagi na zakończenie w twoim przypadku
Balet- również zapewne sprawi ci pociechę
O reszcie nie będę się wypowiadał ale zabawę na pewno będziesz miał :wink:

Ogólnie od czegoś trzeba zacząć jak się dużo kasy na fajerwerki nie wydaje no ale stuff ciekawy i myślę że powinieneś być zadowolony. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupisz dużo pierdółek i będziesz płakał, że kasa poszła.. się... j***ć no chyba, że jesteś dzieciakiem, który podnieca się jak trzema piccolo w rękach... :lol: Zainwestuj w rakiety i wyrzutnie, a pierdółki na końcu jak zostanie Ci kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Blessed - mam takie samo zdanie jak ty.
Po co kupowac jakies pierdółki.? Lepiej kupic wyrzutnie lub rakiety i lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie stuff jest bardzo dobry jak na taką małą kwotę. Wcale nie jest tak dużo pierdółek jak mówicie :wink: Nic bym tu raczej nie zmieniał, ale mam małą propozycję. Jeśli znajdziesz wolne 8zł to dokup sobie Arctica i będzie full wypasik za 68zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...