Skocz do zawartości
  • 0

uzupełnienie do stuffu


luk2583

Pytanie

Siemka potrzebujue pomocy ;) Jaśniej to chcialbym jakiś zestaw z Hesti albo z innych firm mogą też być wyrzutnie. Mam jeszce 50zl i chce cos do zabawy tzn. na 22.00 i coś jeszzce na północ :D

Myśle ze mi coś ułożycie sensownego z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

to na północ dokup sobie np wyrzutnie sfinx z biedry za 25zł albo ze 3 4 hoty ;] xD

a do zabawy kup sobie nie wiem motylki jakies bączki czy cos na podobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyraźnie napisał , że chce coś z hesti(zestaw + pierdółki) , więc w gre wchodzą markety(aż tak trudno sie domyślić ?).
Więc narazie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć co do zestawu , bo co będą miały markety(polecam Auchana :!: ) nie wiadomo.
Co do drugiej części zakupów(do zabawy) to mogę polecić Ci :
-KL510B 7zł
-5x K0201 3zł
-K0203 100 sztuk 7zł
--------------------------------17zł
Na zestaw pozostaje 33zł , więc coś fajnego za to kupisz(ale to dopiero jak będzie oferta).
Petard jest dużo i będzie z nimi wiele zabawy.
Za 2zł możesz jeszcze dokupic wulkany Fuji i paczke pszczółek za 1zł , więc pozostanie wtedy 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zmieniłem zdanie nie chce z Hesti zestawu ponieważ nie ma nic ciekawego co by mnie interesowało ;)

PS. Ułużcie mi coś z Jorge bo ajlepsza firma:D Dostęp mam do Tesco, biedra, real, carrefour, inter marche, auchan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

-KL510B 7zł
-5x K0201 3zł
-K0203 100 sztuk 7zł
--------------------------------17zł

-Sfinx -25zł
-Hot -8zl
---------------------------------33zł

To byłby dobry plan , chyba , że wolisz jakiś zestaw , ale o tym produkcie nic jeszcze nie wiadomo(jakie będą dostepne,ceny etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
-KL510B 7zł
-5x K0201 3zł
-K0203 100 sztuk 7zł
--------------------------------17zł

-Sfinx -25zł
-Hot -8zl
---------------------------------33zł

To byłby dobry plan , chyba , że wolisz jakiś zestaw , ale o tym produkcie nic jeszcze nie wiadomo(jakie będą dostepne,ceny etc.)


Napisałem że oprucz Kungfu i Arctica nic wiecej nie chce z BIEDRONKI !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...