Skocz do zawartości

FP3 Decybele


?uk 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz znaleźć jej zdjęć na necie, bo firma Fenix (importer tej petardy) nie ma swojej strony. Sam przyznam, że nawet fajna :).
Ta fontanna to o ile pamiętam różowego koloru była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Symbol: FP3
Nazwa: Decybele
Opis: pudełko petard lontowych 12szt.
Efekt: światło w kolorze bibułki (różowe lub niebieskie) + huk (między K0204 a Piratką)
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1759
Cena hurtowa: 2,60zł

Na ostatniego Sylwka kupowałem w hurtowni jedną paczkę + jeszcze jedną dla kolegi. W kategorii cena/efekt stoją wysoko. Niestety, nie wypaliło mi pół paczki - dokładniej, te petardy z różową bibułką. O ile pamiętam, mojemu koledze wypaliło wszystko.

Nie polecam, bo zdarza się często, że przygasa lont. Jak zagaśnie w najkrótszym odcinku, to już nie opłaca się ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewy piro

te petardy raczej nie moga konkurowac z ahtungiem czy zukiem bo to co innego ; ] moze efektowniejszego ale i tak to jakis material na sylwka :lol: :cool: :smile: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja sie na tych petardach zawiodłem... huk jak k0204 z hestii (juz lepiej kupić jaja dinozaura lub piratki z hestii- 100x lepszy huk) tak na marginesie to tego decybela włożyłem do spalonego wulkanu i prawie wogóle go nie zniszczył... pare mm dziura
#edit odpaliłem z zieloną bibułką i nie miałem żadnej fontanny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odpaliłem jednego - jak pie****** , to aż sąsiedzi zaczęli dochodzić , kto strzela :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Miałem je w tamtym roku i nie polecam strzelają jak k0204 nawet troche słabiej od nich, w tej cenie są ciekawsze rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W 2008 roku posiadałem, kupiłem je wtedy na bazarze, kosztowały mnie 70 gr za sztuke, ahuk był przeciętny, wiec odradzam kupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...