Skocz do zawartości
  • 0

Co kupić?


Macio1994

Pytanie

Witam jest to mój pierwszy post na tej stronie więc chciałbym się przywitać:-)
Mam pytanie chodzi mi o to jakie kupić fajerwerki na sylwestra(petardy,wyrzutnie,rakiety)
Dodam że mam do wydania 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jejq. Przecież zadałem jeszcze jedno pytanie. Gdzie chcesz kupić te fajerwerki. Przez internet, hurtownie, czy hipermarkety itp. Bez tej informacji ci nie pomożemy. Bo wszędzie będą inne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale to nie wiemy co będzie przecież teraz. Nie mamy jeszcze gazetek. To trzeba było by się wstrzymać do zobaczenia gazetek każdego z hipermarketów.

Póki co możemy doradzić ci tylko z jednego (Biedronki) bo wiemy co będzie, a w reszcie to nie wiemy co teraz za fireworksy wystawią. Bo co roku inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

z Biedronki to moja propozycja:

Sfinx - 25zł
Kung fu X3 - 24zł
Arctic - 8zł
Hot x2 - 16zł
Jupiter - 25zł
-------------------------------------
razem 98zł

Pozostałe 202zł zostanie na pozostałem hipermarkety. I tu będziemy mogli ci pomóc mniej wiec dopiero za miesiąc jak się gazetki ukażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skąd wiesz co będzie w biedronce? Nawet tego nie wiadomo. Szczególnie że teraz ng12 kosztuje 39 zł, więc nie jest pewne czy sfinx będzie po 24,99 zł.


Macio1994, najlepiej jakbyś zechciał zamówić fajerwerki przez internet.
Zyskujesz wtedy lepsze ceny, większy wybór i pewność że będziesz coś miał na sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W biedronce te same produkty za tą samą cene są od kiklu dobrych lat, dlatego ja też uważam i mam nadzieje że będzie tak samo i w tym roku.
Żeby nie robić offtopu, to ja polecam Tobie z biedronki wziąć:
Sfinx - 25zł
Arctic x2 - 16zł
Hot x2 - 16zł
Jupiter x2 - 50 zł
Kung Fu - 8 zł
Moździerz - 25 zł

140 zł
+ opcjonalnie rzymskie ognie za 8 zł które nie są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...