Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Dylemat mini-pokazik


fpshooter

Pytanie

Witam,

Mam mały dylemat z wyborem wyrzutni na mini pokazik, który ma trwać ok. 1 min. Na pewno na początek odpalę tyranta a na zakończenie Condora, nie mogę zdecydować się na trzecią wyrzutnię i waham się między Borneo, małym Thunder Rainem, Cudakiem a Guliwerem.

Z góry thx za pomoc (zależy mi na opiniach osób, które miały te wyrzutnie a szczególnie Guliwera)

PS Odpalał bedę 11.11. budżet na zakupy niski bo ok. 70 zeta. stąd takie maleńswa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jako trzecią wyrzutnie weź Samuraja, albo JW90 obie około 28zł ale na finały idealnie się nadają :mrgreen: :mrgreen:

PS: Jak ich nie możesz wziąć to weź Cudaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuję thundera, ale jak kameleon powiedział, szybko strzela, no ale ma lepsze efekty.

edit: @down: Gusta i guściki ^^ No, ale w sumie nie miałem jej na żywo, a cudaka tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

NIE!!!!!!!! Wcale nie ma lepszych efektów?? Chyba nie miałeś go na żywo. Maluśkie takie ma, że szkoda gadać. W kolejności dobrych wyrzutni 1 będzie cudak później guliwer i dopiero thunder rain :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem takie wyrzutnie bo póki co nie mam zbytniego wyboru, żeby zmieścić się w kasie jaką planuje wydać. JW 90 tam gdzie chcę kupić kosztuje 36 zeta, więc się nie opyla. W sumie sam zastanawiałem się głównie nad Cudakiem lub Guliwerem, jeszcze poczekam może ktoś jeszcze się wypowie (podkreślam chodzi mi o praktyków a nie teoretyków :) )

EDIT# Pisze się wziąć a nie "wziąść" ;), to tak na marginesie, bo to strasznie popularny błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z czworga złego , lepiej cudaka.
Lepsze i wieksze efekty , będzie tu pasował najlepiej.
PS
Myślałeś nad połąceniem dwóch kasjopeji bądź marsów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie myślałem nad łączeniem wyrzutni, dlatego na koniec odpalam Condora bo on ma co 3. serię w układzie FAN i na finał kilka ładunków leci. Co do Kasjopei to miałem ją ze 4 lata temu i jakaś taka mizerna mi się wydała, chociaż kolorki ładne ale 0 huku i rozpryski słabe. Tyranta miałem na ostatniego Sylwka i miło mnie zaskoczył dlatego biorę go na 100% w prawdzie będzie mnie kosztował 24 zeta ale myślę, że warto w tej samej cenie mogę mieć małego thundera, don'ta lub borneo za 26 zeta mam do wyboru guliwera albo cudaka, za kondora 27 zł. Wiem, że drogawo, ale nie mam czasu, żeby przejechać się do Nexta albo Firemaxa, a z resztą kupuję za tak lichą kasę, że i tak o cenach hurtowych mogę zapomnieć. Ma to być po prostu miły akcent imprezy, którą organizuję w długi weekend, a że będzie mnie kosztowała ponad 2000 to na piro niewiele kasy mi zostaje. Szczerze powiem, że najchętniej kupiłbym 2x JW97 i JW90, ale 1. nie mam w sprzedaży (NG12 za droga), a za 2. za dużo chcą w sklepie pod moim blokiem... aha bo w ogóle powinienem napisać, że pomysł się wziął stąd, że pod moim blokiem otworzyli sklep z militariami i mają w swojej ofercie fajerwerki, niestety mały wybór i dosyć drogo, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...