Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Zrzutka, kupowanko itp.!


Urich

Rekomendowane odpowiedzi

Siema all. Mam zamiar zamawiac z http://fajerwerki-korsarz.pl/ fireworksy, i przydałoby się kilka osób na zamówienia. Dlaczego? Dla rabatu. Narazie pisałem do nich, o ile mogliby spuścić cenę, oraz czy będzie dowóz gratis. Ja planuję wydać 300 zł, ale przydałoby się więcej. Jak zapytałem się ich o podwyżki na sylwestra, powiedzieli, że pod koniec, może w połowie, listopada ceny pójdą w górę, więc możnaby zamówić już teraz, ewentualnie poprosić ich o rezerwację. Wszyscy chętni niech tutaj piszą, listę zbieram do 01.11.2008, i jak nie będzie odpowiedniej ilości chętnych to się przedłuży. Narazie piszcie tylko ile chcecie wydać w tym sklepie. Dokładną listę dacie mi na PW, po zamknięciu listy. Pamiętajcie, tylko artukuły z http://fajerwerki-korsarz.pl/ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :
-Jak dostaniesz w sklepie ceny hurtowe(a to cena minimum 2k zł) , to się ciesz - o rabacie lepiej zapomnij , bo to nie hurtownia.

Ja być możę będe miał znowu dostęp do hurtowni koło mnie(być możę dlatego , bo jeszcze z nimi nie gadałem).
Żeby za dużo nie pisać , będę dzownił do nich w poniedziałek(dokładnie mamuśka zadzwoni) i się wszystkiego dowiem.

Pytania , bądź ewentualni chętni(oraz dodatkowe informację) piszcie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze :
-Jak dostaniesz w sklepie ceny hurtowe(a to cena minimum 2k zł) , to się ciesz - o rabacie lepiej zapomnij , bo to nie hurtownia.

Ja być możę będe miał znowu dostęp do hurtowni koło mnie(być możę dlatego , bo jeszcze z nimi nie gadałem).
Żeby za dużo nie pisać , będę dzownił do nich w poniedziałek(dokładnie mamuśka zadzwoni) i się wszystkiego dowiem.

Pytania , bądź ewentualni chętni(oraz dodatkowe informację) piszcie na PW.


O dziwo to jest jakiś dziwny sklep, mówili mi, że nawet na sprzedarz detaliczną poniżej 1k dają zniżki. Dla mnie to nie problem. Porównamy ceny z Twojej hurtowni, oraz z tego sklepu, i zobaczymy jak będzie taniej. Jak sie juz czegos dowiesz, to pisz tutaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będzie taniej , to ja już wiem :mrgreen:
Kupowałem tam roku temu , wraz z grupą kilku userów.
Niestety do rabatu brakło nam około 150zł , ale dostaliśmy troche gratisów(podzieliłem to i dałem jakieś rakietki , motylki , petardy)(a ja zniżkę na niektóre produkty).
W tym roku startowałbym po rabat około 10%(tylko , że to zakup za około 5k zł), ale wtedy musi się zebrać większa ilość osób.
Więcej będe mógł powiedzieć dopiero po telefonie do hurtowni(czy otworzą , jakie są progi rabatowe , termin otwarcia i inne pytania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzwoń, i zdawaj sprawozdanie. Powiedz mi jescze jaka to jest hurtownia, i czy masz jej cennik, najlepiej w formacie exelowskim. Jak będzie tanio, to możesz na mnie liczyć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwoniłem.
Narazie są oni czymś zajęci(siedziba w Zielonej Górze) , a sprzedaż fajerwerków będą prowadzili od 1 Listopada(sam sie w tym nie mogę połapać).
Krótko mówiąc , mam do nich dzownic po 1 Listopada.
Co do cennika , rok temu , gdy kupowałem u nich(wraz z forumowiczami - Krystiankiem , Felixem , Kamilegionistą) obowiązywał cennik hurtowy Jorge(i prawie na pewno będzie znów tak samo) z tym , że w siedzibie , którą otworzyli koło SCC w Katowicach podane były ceny sklepowe.
Ja umawiając sie telefonicznie z centalą w ZG ustaliłem ceny hurtowe(zakup powyżej 1k zł) , a obsługiwał mnie(liczył i podawał produkty) sam kierownik :mrgreen:

Jeśli w tym roku znowu otworzą(a jest duża szansa) , wtedy zbiorę userów do wspólnego zakupu(na jeden rachunek).Osoby ze Śląska(okolic Katowic) mogłyby nawet odebrać swój stuff od razu po zakupie(sry , żę piszę troche chaotycznie , ale mnie głowa boli :neutral: ).

Jak co piszcie na PW.

[ Dodano: 2008-11-10, 15:08 ]
Witajcie !
Jestem po telefonie z Jorge i dowiedziałem sie kilku rzeczy.
Ta hurtownia ma być otwarta na tej samej zasadzie co rok temu w tym samym miejscu.
Nie wiem jeszcze za dużo(ten człowiek co to organizuje będzie dostępny w przyszłym tygodniu i jego mam osobiście o wszystko wypytać).
Na meile nie odpowiadają , ponieważ są nimi tak zawaleni , że nie są w stanie.
Do 18 Listopada będe już widział praktycznie wszystko , ale już zaczne zbierać od teraz osoby chętne do wspólnego kupowania.

Oto kilka zasad :
1)Minimalna wartość zamównienia to w przybliżenie rozsądnie 200zł(mogą być wyjątki , ale to bez sensu przy kosztach wysyłki , które zaczynają się od 30zł w góre[jeszcze się za tym nie rozglądałem).
2)Żeby nie było zamieszania jak w roku poprzednim do 24 Listopada chce mieć gotowe plany , a do 27/28 Listopada pieniądze na koncie (za produkty + wysyłka).
Powiem im konkretnie co chce i zaraz po otwarciu hurtowni odbiore , spakuje i wyśle.
3)Wysyłka będzie możliwa kurierem(paczka na drugi dzień , lecz drożej) , bądź pocztą , a dla osób ze Śląska , które mają niedaleko mogą od razu po zakupie odebrać swoje zamówienie(to się jeszcze ustali na PW , bądź GG).
3)Osoby chętne prosze o wiadomość na PW(musicie być zdecydowani na 100%) :
Temat :
Nick | Hurtownia
Treść :
Miasto do jakiego ma być wysłana paczka :
Wartość zamówienia :
Nr. GG :
4)Będzie mi potrzebny również nr. waszej komórki w razie jakichkolwiek pytań , ale o tym później.
Co do cen na pewno będą jak w cenniku , rabaty i gratisy nic nie wiem(dopiero będe pytał).
Jak macie jakies pytania piszcie na PW , bądź GG 6913778(na początku wyślijcie swój nick z forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix

Pysiek, a ja też mam słać PW ? Mam tylko 1200 zł :cry:


:neutral:

Raz mówisz co innego raz co innego, nie tłumaczysz mi dokładnie wszystkiego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze info o hurtowni i cenach Jorge.
M.in. ceny już nie pójdą do góry , jedynie maja spaść.
Chętnych zbieram do Czwartku tj. 20 Listopada.
Reszte info będe miał jutro po godzinie 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu FireMana proszę abyście w tym temacie napisali pytania które ma zadać FM gdy będzie w hurtowni.
Ja tylko chce znać ostateczne (i mam nadzieje że obniżone :D ) ceny i czy będą rabaty czy gratisy.
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jest z cennikiem tzn. co zrobić z jego brakami np. Extreme B8 i czy wszystkie fajerwerki z cennika będzie można dostać?? Interesują mnie także pytania które postawił Kamilegionista :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli , że maja pełny magazyn i wszystkie produkty Jorge...
Co do gratisów powinny być , a o brakujące poycje sie zapytam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FM - czy w tym roku też będzie możliwe coś takiego? Pytam, bo to będzie moje pierwsze kupowanie przez neta :wink: .
Pisz do mnie na gg (masz w profilu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo pytanie co bobek,ale nie wiem czy ojciec pozwoli bo to w końcu przesyłanie pieniędzy w ciemno....musiałbym miec jakies potwierdzenie,że na 100% nikt mnie nie wykiwa.Na ten rok będe przeznaczał 700-800zł więc mieszcze się w minimum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Ja dostałem swoją paczkę.
Masa osób Ci to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok nie masz co się bać! Fireman dba o sprawę do samego końca, ale coś wspominał, że za rok nie wie czy będzie brał z tej hurtowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ja do Was zaufanie mam tylko,że mój ojciec to taki troche dziwak i bez jakichkolwiek potwierdzeń ani rusz :neutral: .
PS.W tej hurtowni mają tylko produkty importera Jorge?
PS2.Przed chwila pytałem się matki to by pozwoliła,więc jest nadzieja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze sama nazwa HURTOWNIA JORGE sugeruje, że mają tam tylko i wyłącznie swoje produkty, przecież nie mieli by konkurencji u siebie!
Nie wiem czy będziesz miał okazje zamówic za rok gdyż jak już wcześniej powiedziałem fireman nie kupuje w tej hurtowni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze spokojnie chciałem się tylko upewnić,bo lubie kompletować stuff z kilku marek więc się pytam.Po za ty powiedziałes wspominał a nie wyraźnie powiedział,wiec pretensje miej do siebie.
Jeśli mógłbym prosic FireMana o odpowiedź czy będzie kupował w tej hurtowni czy tez nie to będe wdzięczny.
Jeśli moderator uwaza ten post za Off top prosze usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupowania(dopiero dzisiaj mogłem wejść na forum) , to jest dużo czasu.
Hurtowni na terenie Polski jest cała masa i niektóre mają ceny poniżej hurtowych :mrgreen:
W tamtym roku kupowałem bezpośrednio od importera , ale mimo to były(czasami lepsze od orginałów) zamienniki - np. zamiast JW90 , JW87 , któej efekt przebił tą pierwszą.
Jeśli mam takie coś zorganizować , będe myślał o tym najwcześniej we wrześniu , bo teraz nie ma sensu zawracać sobie tym głowy.
Poza tym hurtownie pod koniec listopada mają prawie maksymalną dostępność towaru i znane są prawie ostateczne ceny.
Narazie o tym nie myślę , ale jeśli znajdę dobrą hurtownie(mam kilka na oku) , wtedy pewnie takie wspólne kupowanie znowu zorganizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No ja na przykład byłbym zainteresowany zakupem za 300-500 zł. W końcu w hurtowni taniej :mrgreen: .
Tylko musiałbym otrzymać jakieś potwierdzenie (to znaczy mój ojciec, bo by mi nie pozwolił bez niczego takiego).
PS. Czytałem o jakichś gratisach, jakie mniej więcej były one w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...