Skocz do zawartości

Koniec świata


kOOmar24

Czy koniec świata nastąpi w 2012 roku?  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Nie
      67
    • Tak
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o końcu świata? w ktorym roku nastapi? czy tak ja wszyscy mowia w 2012 roku? Wg mnie to wszystko to tylko sciema bo czytalem gdzies ze wizje nostradamusa koncza sie na roku grubo ponad 3000. Co wy na to? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja myśle ze wszystkie te neostradamusy i tym podobni wariaci mieli te swoje wizje w skutek jakiejs choroby mozgu.
Wg. mnie koniec świata moze nastapic tylko z dwoch powodow:
1. Kiedy wielkie mocarstwa swiata zaczna bawic sie wielkimi fajerworksami typu: bomba atomowa
2. Gdy w jądrze słońca ilość wodoru spadnie do punktu krytycznego czego skutkiem bedzie to ze słonce zamieni sie w czerwonego niszczyciela i pochłonie wiekszosc planet naszego ukladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Gdy w jądrze słońca ilość wodoru spadnie do punktu krytycznego czego skutkiem bedzie to ze słonce zamieni sie w czerwonego niszczyciela i pochłonie wiekszosc planet naszego ukladu.


Nie większość tylko 2 pierwsze planety (Merkury i Wenus) a ziemia znajdzie się w jego atmosferze czego skutkiem będzie że cała woda wyparuje ,a powierzchnia się stopi :wink:

Koniec świata nastąpi według mnie kiedy ludzie zaśmiecą się na śmierć (np za dużo CO2)
Albo przez słońce jak wspomniano wyżej.
Na pewno nie w 2012 roku i nie przez następne 2000lat :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Ziemia pod wpływem zmienionej grawitacji Słońca przesunie się na orbitę Marsa to trzeba będzie niestety ten koniec świata przełożyć.

No ale mamy już 600 000 lat opóźnienia w przebiegunowaniu pola magnetycznego naszej planety.
To będzie wyglądać jak... kto oglądał film "Jądro Ziemi"? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem kiedys taki program i mowili ze ksiezyc coraz bardziej sie oddala od ziemi a bieguny ziemi nieznacznie sie odwracaja a jak ksiezyc oddali sie za daleko to ziemia wypadnie z orbity i d*pa blada. a co do bomb atomowych to jak powiedzial moj ziomek to juz niedlugo w kazdego sylwka ludzie beda dazyc do tego kto zrobi wiekszego i ladniejszego grzyba na niebie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas zimnej wojny 2 supermocarstwa miały tyle bomb atomowych, że mogły unicestwić życie na Ziemi 20 razy...

I jeszcze żyjemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest podobnie. myslisz ze dlaczego USA trzyma sztame z Iranem. Iran sie nie boi nikogo i mimo zakazu i tak robia sobie bombki bo im nikt nie podskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak 1/10 stuffu mpiwowskiego odpali w ciężarówce dostawczej to co?!
WSZYSCY ZGINIEMY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
A jak 1/10 stuffu mpiwowskiego odpali w ciężarówce dostawczej to co?!
WSZYSCY ZGINIEMY!!


Zastanawiam się czy wy w ten sposób żartujecie czy chcecie mu się podlizać ? :lol:

Jak będzie koniec świata to będzie dobrze ;] nie o to chodzi że jestem jakieś emo albo że mi sie nie chce żyć ale ... długo pisać


No i według mnie koniec świata będzie raczej w winny ludzi którzy wiadomo co robią ze środowiskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie... ale wy się zadręczacie...
Będzie to będzie, jeśli będziemy o tym myśleć, zamywać się to sami poumieramy...
A prawda jest taka że ten cały koniec świata może i nastąpi ale my napewno przeżyjemy i nasze dzieci i dzieci naszych dzieci itd...
Nie ma się co martwić.

BTW. Może i będzie koniec ale polski jak do 2012 nie zbudujemy kilku stadionów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to koniec naszej cywilizacji :-)
Do tego ja w to nie wierze i nie mam zamiaru .. dla mnie koniec będzie jak umrę i mnie potem nic nie będzie obchodziło co się będzie działo na naszej zanieczyszczonej planecie ludzie po prostu sami się wytępią i taka jest prawda.

:neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...