Skocz do zawartości
  • 0

Cudak Battery vs. Dont Worry Be Happy...


Sasek62

Pytanie

Piszcie co o tym sądzicie, z racji trochę ograniczonych funduszy w tym roku, zacząłem już odkładać kasę, a mogę sobie pozwolić na jedną z nich, cena hurtowa jest taka sama, a filmiki filmikami, bo na żywo troszku inaczej... Z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie wybrał bym cudak battery. O wiele lepsze efekty, większe efekty i ogólnie efektowniejsza.

Don't kompletnie odpada. Nie wiem czemu go aż 3 razy kupiłem. I już nigdy go raczej nie będę miał w swoim stuffie. Słabe efekty i tyle :wink:

a więc kupuje cudaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A według mnie obie wyrzutnie są świetne(miałem tylko cudaka , ale sądząc po filmach i efektach , wychodzi prawie na to samo) - różnią się praktycznie tylko efektami i minimalnie ceną.
w JW20 bardzo podobają mi się Srebne Wiry , za to Cudak robi więcej zamieszania.
Porównując filmy :

oraz JW25 , wybrałym Dont`a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie są w podobnym przedziale cenowym i dlatego sobie dorównują.
Po tych filmach od Jorge, Don't wydaje się jakby miał nieco większe efekty od Cudaka, lecz Cudaka miałem na 07/08 i postaram się mieć w tym roku bo na żywo jest świetny i efekty są o wiele większe i lepsze niż na filmie, lecz jak bym miał możliwość kupienia Don'ta również bym go wziął.
Cudak wygrywa u mnie bo nie widziałem Don'ta na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sesek, słuchaj się kogoś kto miał 2 wyrzutnie i miał porównaniu ze żywo czyli mpiwowskiego.
Bierz Cudaka. Już po filmie widać super efekty i dużą intensywność strzelania ( szczególnie finał ).
Mi w tej wyrzutni szczególnie spodobały się małe palemki.
Wybierz cudaka, chociaż gdybyś wziął dont'a pewnie też byś się nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...