Skocz do zawartości

Święta Bożego Narodzenia


pj.patryk

Czy lubisz Święta Bożego Narodzenia?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • TAK
      48
    • NIE
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Boże Narodzenie - pamiętacie ja to było kiedy mieliście z sześć, siedem, dziesięć lat? Dla mnie było magicznie, świetna atmosfera, dom pełen ludzi a teraz się wszystko jakby zmieniło. Wiadomo, że z wiekiem inaczej patrzy się na pewne rzeczy, ale jakoś mimo wszystko nie jest tak jak kiedyś. Dawniej święta to było coś, na co czekało sie naprawdę bardzo długo, można tu też wspomnieć o sylwestrze. A teraz rok przeleci nawet nie wiadomo kiedy. Niedługo 1 listopada i pewnie już przed tym świętem zobaczymy pierwsze oznaki gwiazdki w supermarketach, mimo, że jeszcze szmat czasu do świąt. Ciekawe u kogo i kiedy pojawią sie pierwsze ozdoby?
Ale mimo wszystko i tak czekam na święta, atmosfera, może i nawet trochę sztuczna ale zawsze coś. :wink:

PS ale sie rozpisałem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhuhhu ja też bardzo lubię Święta Bożego Narodzenia. już nie mogę się doczekać :mrgreen: zawsze to taki magiczny czas, czuje się tą atmosferę, ale czegoś tak zawsze brakuje ;( zazwyczaj śniegu w dużej ilości. :twisted:


:arrow: Ja pierwsze ozdoby wystawie na początku grudnia, choinkę też bym wystawił na początku grudnia, ale kupuję w tym roku nową dlatego stanie tak koło 15 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze święta w roku... :)
Jak mówił PJ, kiedyś to dopiero było, takie oczekiwanie na te kilka dni w roku :mrgreen:
Zawsze jakieś super prezenty :) Teraz już się troche pozmieniało, ale co nie oznacza że już tak nie lubie tych świąt jak kiedyś :D
No i od świąt to już tylko kilka dni do Sylwestra :)
Ja ozdoby wystawiam zazwyczaj w połowie grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto Bożego Narodzenie jest tak szczególnym dniem , jak sam Sylwester.
Gdy tylko zaczyna się grudzień , zaczyna się sama świąteczna atmosfera.
Wtedy myśli się tylko o przyjemnościach i fajerwerkach i tego dnia ma się wszystko...
Spotkania z rodziną , dobre słowa , prezenty , pasterka.
Jeśli tylko jest śnieg , to już nic więcej do szczęscia nie potrzeba :arrow:

Atmosfera jest nie do opisania słowami , a to właśnie od BN zaczyna się wielki okres , odliczanie tych ostatnich dni do Sylwestra i to na ten okres czekają wszyscy forumowicze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami całkowicie. :wink:

Dla mnie Święta Bożego Narodzenia to czas naprawdę wyjątkowy.
Pamiętam te najpiękniejsze dla mnie Święta Bożego Narodzenia, tak do 11-12 lat to wszystko było takie magiczne a potem to już powoli Święta traciły tą magiczną atmosferę.
Podejrzewam, że spowodowane jest to tym, że z wiekiem coraz wiecęj człowiek ma obowiązków i w połowie grudnia to i tak w np. gimnazjum są sprawdziany a nie czuje się tej świątecznej atmosfery jak to było w podstawówce np. od początku grudnia.
Człowiek jest zapracowany i nie ma czasu cieszyć się Świętami - to moim zdaniem jest jeden z powodów dlaczego Święta Bożego Narodzenia tracą z czasem swoją magię.
Od około 3 lat albo i więcej nie ma u mnie na pomorzu śniegu na Święta. Białe Święta są najpiękniejsze. Śnieg zwiększa tą "magię Świąt".
Dla mnie te Święta sa najlepszymi w całym roku. Na pierwszym miejscu jest Boże Narodzenie a dopiero potem Sylwester (nie bijcie xD)
Najlepsze w Świętach Bożego Narodzenia jest to, że panuje taka naprawde ciepła, rodzinna i miła atmosfera, sa różne pyszności ( xD ) i prezenty, za oknem pada śnieg i grają kolędy.

MI OSOBIŚCIE NAJBARDZIEJ HUMOR PSUJĄ TE GWIAZDKOWE OGŁOSZENIA Z SUPERMARKETÓW. JUŻ W POŁOWIE LISTOPADA ( ALBO I WCZEŚNIEJ ) MOŻNA ZOBACZYĆ ULOTKI I REKLAMY W TELEWIZJI ODNOSNIE ŚWIĄTECZNYCH OZDÓB ITP.
WTEDY JAK WIDZĘ TE OGŁOSZENIA TO ODRAZU CZUJE I MYŚLĘ, ŻE DLA WSZYSTKICH SUPERMARKETÓW ŚWIĘTA TO POPROSTU CZAS, W KTÓRYM SIE KOSI NIEZŁĄ SAŁATĘ. :evil: :neutral:

Kiedyś było lepiej, jak zaraz przed świętami pokazywały się ozdoby choinkowe itp w supermarketach a nie jak teraz, że mamy połowę listopada, a tu widzę już cały supermarket przebrany za choinkę to womitować mi sie chcę. (womit-wymioty)
Prawda jest taka, że jak jest sie małym dzieckiem to np. mały stufik cię bardzo podnieca a potem to juz 5 razy wiekszy stuf nie robi na tobie wiekszego zachwytu tak juz z ludźmi jest ;)

PS: Mam nadzieję, że w te Święta będzie śnieg :mrgreen: :mrgreen:
LoL ale się rozpisałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał swoją wybrankę serca i z nią je spędzę.


Nie dla nas kwitnie ananas... :mrgreen:

Wie ktoś może czy uchwalili 6 stycznie jako wolne? Jeśli by to zrobili jeszcze w tym roku to mogą nam się naprawdę wydłużyć święta. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda sezonowa
Ta prognoza sprawdza się w ok.95%, więc jest duża szansa na białe Święta i Nowy Rok!
A jeśli chodzi o 6 stycznia - mnie ten problem nie dotyczy, mieszkam na wschodzie Polski, więc 6 stycznia jest zawsze wolny od szkoły :mrgreen: (prawosławna Wigilia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam tą niesamowitą, niedającą się niczym opisać atmosferę jaka panowała od Świąt...
Teraz już się tego tak nie czuje...
A Sylwester w tym roku był paskudny bo ojciec postanowił se gdzieś pojechać i okazało się, że zdradzał moją mamę przez jakieś 10 lat...

Ale TEN Sylwester... będzie Niesamowity!! Bo już po rozwodzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie swieta,ale jestem skryty,niesmialy....
wiec nie zabardzo lbuei siedziec przy stole z cala rodzina i gadac itp.
dzielenie sie oplatkiem to juz koszmar ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spedzę te Święta jak co roku z rodziną. U mnie nie ma zwyczaju, że całą rodzina jaka jest siadamy do stołu wigilijnego. . Tylko ja, mama, tata i brat. Tak jest milej i przytulniej. Potem po jedzeniu spiewamy kolędy. Na koniec oglądamy jakis fajny film :wink:

PS. Mój tata fantastycznie przyrządza karpia. Załujcie, że nie próbowaliscie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki jestem ;(



Nie jesteś taki, to tylko pieprzone blokady społeczne które są w Tobie zakorzenione od małego, poprzez rodziców, szkołę, wszystkich...

Otwórz się do ludzi, zaszalej, przełamuj swoje bariery, rób to co uznawane jest za środowisko za niegodziwe. Ty jesteś panem swojego losu, a nie odwrotnie.

I wejdź na pua.pl/forum :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbam świeta bożego narodzenia bo spotykam sie z rodzinka z ktora nie widuje sie zbyt czesto i do tego ta atmosfera i zblizajacy sie sylwester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...