Skocz do zawartości
  • 0

Który plan najlepszy ???


kameleon

Pytanie

witam bede realizowal kolejne zamowienie na stronie top10 i nie wiem ktory plan najlepszy
Plan A
MAGNUM - JW24
MAGICAL SHOT 15 - T6237 x3
BABEL - SM9880
MACRO COSMOS II - SM2125
RED METEOR - SM9882
BIG BANG KASJOPEJA - JW06
TXB 303 - BLUE NEON
TB 47 - LITTLE STAR
Plan B
MAGNUM - JW24
MAGICAL SHOT 15 - T6237 x3
BABEL - SM9880
RED METEOR - SM9882
BIG BANG KASJOPEJA - JW06
TXB 303 - BLUE NEON
JW90

piszcie co byscie zmienili :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Plan A !
Więcej wyrzutni i te wyrzutnie nawet dobre. Lepiej kupić dwie mniejsze wyrzutnie niż JW90.
Z wyrzutni które wybrałeś będziesz na pewno zadowolony. Ja zamieniłbym Blue Neona na Urana z Jorga.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Plan A !
Więcej wyrzutni i te wyrzutnie nawet dobre. Lepiej kupić dwie mniejsze wyrzutnie niż JW90.
Z wyrzutni które wybrałeś będziesz na pewno zadowolony. Ja zamieniłbym Blue Neona na Urana z Jorga.

Pozdro!


juz tam kupowalem w kwietniu i urana mam ale sadze ze blue neon na filmie firewerkomana wyszedl super wiec go na pewno wezme :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie lepszy będzie Plan B, ale nieco bym to zmodyfikował. Zamiast babela, albo red meteora weź marsa. a za TXB 303 - BLUE NEON wziąłbym albo plutona, albo cudaka. Zdecydowanie lepsze efekty będziesz miał za taka samą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak dla mnie lepszy będzie Plan B, ale nieco bym to zmodyfikował. Zamiast babela, albo red meteora weź marsa. a za TXB 303 - BLUE NEON wziąłbym albo plutona, albo cudaka. Zdecydowanie lepsze efekty będziesz miał za taka samą cenę.


Mpi widze ze masz dobry gust ale tak napisze lepiej wszytkie wyrzutnie jakie juz posiadam
uran,pluton,cudak,tyrant,macro 1,gemini,space imagine z tropica sory za nabijanie postow ale musialem to napisac :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...