Skocz do zawartości

P7057 Iron Spider


sewer1412

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Na etykiecie jest błędne info - 16 strzałów. W rzeczywistości bateria ma 7 rur kalibru 30mm (1,2"). Chyba najtańsza kostka z tym kalibrem, bo kupiłem ją za 12zł na speed-fajerwerki.pl
Zastanawiam się czy odpalić ją na końcu, czy przed Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Na etykiecie jest błędne info - 16 strzałów. W rzeczywistości bateria ma 7 rur kalibru 30mm (1,2"). Chyba najtańsza kostka z tym kalibrem, bo kupiłem ją za 12zł na speed-fajerwerki.pl
Zastanawiam się czy odpalić ją na końcu, czy przed Europe.



Mantis ja bym odpalił przed Europą,ponieważ najpierw poleci fontanna następnie siedem strzałów 30mm i na końcu 15 pięknych strzałów dorównujących 30mm z Europy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem, czy to wyrzutnia, czy fontanno-wyrzutnia i ile ma strzałów :lol: Jeśli ma fontannę, to musi mieć 6 strzałów, bo środkowa rura będzie fontanną. Wszystko okaże się po Sylwestrze.
Zapodaję dane z etykiety Iron Spidera (prawdopodobnie błędne):

Czas efektów: 23-26s
Ilość wystrzałów: 16
Wysokość efektów: 45m
Opis efektów: czerwono-zielone trzeszczące gwiazdy + niebieskie komety z łunami

PS. Znalazłem rosyjski film. Jeśli to video Iron Spidera, to potwierdzają się moje oczekiwania, że jest to fontanna z 6 strzałami.


W takim razie odpalę przed Europe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE NIE NIE! :) Ten film to efekt Irona z roku poniżej 2004.Miałem ją na urodziny w 2004 i miała taki właśnie efekt, obecnie efekt to 6 malutkich rozprysków i brak fontanny.Może akurat masz jeszcze stary efekt ale wątpie w to :) Najlepiej zedrzyj papier i zobacz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...