Skocz do zawartości

P7029 Blue Laser


Kixlox093

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P7029
Nazwa: Wyrzutnia Blue Laser
Opis: efektów: srebrne ogony z srebrnymi palmami + czerwone ogony z czerwonymi palmami + niebieskie ogony z niebieskimi palmami + srebrne mieniające się gwiazdki.
Zdjęcie: http://www.speed-fajerwerki.pl/products/153.jpg
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=M0GweBr2FXk
Cena hurtowa: 13zł

Bardzo ładny Cracling i gęsty bardzo cicha wyrzutnia idealna na wyciszenie pokazu

Moja Ocena 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto jej kupować prawie taka sama jak arktic a nawet gorsza i jeszcze jej cena 5 zl drozsza cos mi sie zdaje ze juz jest temat o tej wyrzutni :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 primo - w tamtym temacie powstała wylęgarnia off-topu, więc wylądował w koszu.

Po 2 primo - P7029 jest ZUPEŁNIE INNA od arctica. Ma inny crackling, inną ilość strzałów, nawet importer jest inny. Nie wiem gdzie są podobieństwa, może w cenie.

Po 3 primo - kosztuje hurtowo 13 zł, a nawet mniej bo cennika hurtowego nie ma, a arctic hurtowo kosztuje 12,40 zł. Gdzie więc ta różnica 5 zł?

sewer1412 - to że 1 pocisk wyleciał tak nisko, to znaczy że egzemplarz miał wadę fabryczną. Więc nie we wszystkich wyrzutniach tego typu ten 1 strzał będzie leciał tak nisko.

Wracając do tematu, bardzo ładna wyrzutnia. Crackling tego typu można spotkać w droższych wyrzutniach. Dlatego uważam że ta wyrzutnia jest opłacalna i gdybym miał możliwość zakupienia jej po normalnej cenie ( a nie np. na fajerwerkimarket za 17,50 zł ) to bym ją kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta wyrzutnia się podoba. Ilość strzałów, efekt i cena jest w sam raz. Według mnie warto kupić. Lecz jak ktoś chce coś jeszcze tańszego to można skusić się na Arctica
(8zł - zawsze w Biedronce) jak ktoś nie ma Biedronki to niestety także koło 13zł

Oceniam na 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty ładne i ładunki dosyć wysoko lecą to po pierwsze
kameleon nie uważał na matmie w klasie 2 to po drugie :lol:

moja ocena wyrzutni 6+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Film z mojego Sylwestra: http://pl.youtube.com/watch?v=utcRXzaC6wo

Jak widać efekt został zmieniony diametralnie, trochę żałuję że nie było Craclingu bo kupiłem ją z myślą o tym właśnie efekcie. Jednak bardzo ładnie prezentowała się na niebie. gdyby połączył takie 3 poklei to długo by strzelało z ładnymi i w miarę dużymi efektami. Ocena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...