Skocz do zawartości

Piratki, Korsarki


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Mała, bardzo mocna, tania. Długa jak Piccolo, gruba jak K0203. Według mnie najlepsza petarda w cena/jakość. Potrafi dorównać nawet niektórym Achtungom. Cena za sztukę 50gr-80gr w droższym detalu. W paczcę jest ich 10 sztuk - tak za 5-8zł w droższym detalu detalu.

- P1000 Piratka (Śmieszek) - może minimalnie głośniejsza od innych Piratek. Pewnie dlatego, że ma plastikowe zatyczki. Ma jednak pewną wadę. Za krótki lont nie pozwoli nam daleko uciec i zazwyczaj eksplozja nas ogłuszy.

- SP1001 Korsarka (Kometa) - tu już lont jest 2x dłuższy od Śmieszkowego.

- HE0958 Piratka (Hestia)- perfetum mobile w Polsce. Bardzo długie lonty czyli krótko mówiąc "Hestia - bezpieczne fajerwerki". W porównaniu do reszty hestiowa Piratka jest szara.
paczka
otwarta paczka
Piratki z Hestii i Korsarka - to pomyślcie jaki Piratka ze Śmieszka ma krótki lont :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1000 Piratka (Śmieszek) Miałem tą i mam jeszcze jedną paczke :twisted:. Fajna głośno wybucha ale ten lont :?.
Tutaj: http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...products_id=192 jest 10 sztuk za 3,99.
Pojawiły sie też inne piratki:
-PETARDA PIRATKA + BŁYSK 36 SZT. http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...products_id=322
-PETARDA PIRATKA MEGA 10 SZT. http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...products_id=323.
Fajna petarda za małe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

U mnie chyba 1,50 strasznie drogo ale najlepiej jest kupowac w hurtowni bo najtaniej :) w tym roku prawdopodobnie pojade do Rzeszowa na przemysłową 12 bo na sylwka 20052006 to kupowałem w Makro i tam było drogo jak nie wiem co skapowałem sie do piero jak odwiedzilem stragany bylo tam taniej niz w hurtowni wyrzutnia kosztowala 25 zł w Makro,a na rynku 20 zł podobna wielkosc tez z hestii :shock:
No ale to juz nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piratki to są the best piratka na huk achtungowy :)
nigdy nie mialem tych piratek ale naprawde jest taki huk achtung jest 4 razy wieksze czy jawiem :roll: musze sobie kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja w tamtym roku kupiłem Piraty ino nie wiem z jakiej firmy za 99 gr za 4 wyglądały jak dynamit ale były o wiele słabsze ... Kumpel się bał tego odpalać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Piratki 10sztuk (Hestia) po 4.27zł :mrgreen: .

[ Dodano: 2006-12-28, 14:52 ]
Dzisiaj rozwaliłem piratką ten plastik po jajku niespodziance. Wywierciłem nożyczkami dziurkę i piratkę włożyłem do środka tak, że było widać sam lont. Huk był niezły a jak jajko rozwaliło to już lepiej nie mówie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:
"Polecam moje tematy!!"- na twoim miejscu bym tego nie pisała
Choć rzeczywiście polecam te petardy, ponieważ kiedyś jasiek (mój braciak)
kupił mi je na targu (op. z 10 sztukami) mocny huk i jakość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jedną big piratkę tropica kupiłem za 50gr żeby wyprubować czy ma głośny huk to jak wybuchła to się alarm w samochodzie włączył który stał ze 20m dalej a kiedy przyszedłem znowu do tego straganu z zamiarem kupienia całej paczki to już ich nie było.
Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mala glosna petarda PIRATKA lepsza od ZUKA ale na odpustach sa po 50 gr szt.a paczka po 15 zl a w churtowni paczka 7 zl zdzierstwo kasy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...