Skocz do zawartości

Konsole


FireMan

Jaka konsola jest najlepsza :  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Playstation
      3
    • Playstation 2
      13
    • Playstation 3
      41
    • GameCube
      1
    • Wii
      9
    • Xbox
      2
    • Xbox 360
      36
    • Nintendo 64
      2
    • Pegasus
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Pad ma być na czasie i nowoczesny, a nie jakiś kanciasty od PS3.
Debilny argument z tym zapamiętywaniem przycisków - WTF ?!
Mi nie przeszkadzają baterie, pad jest cięższy i lepiej leży w dłoni. (Akumulatorki każdy w domu ma...)

Po drugie nie ma wielu przycisków przez co od razu kazdy sie nauczy nim sterowac

Haha, przecież one mają tyle samo przycisków... a z tą nauką to całkowita bzdura.
Po trzecie nie potrzebuje usb- działą na bluetootha

A pad od X360 to niby co ? przez miedziany drucik działa ? przecież też jest bezprzewodowy.

Ogólnie masz idiotyczne argumenty i widać, że jesteś fanboyem Sony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj i tu Cię bedzio zadziwie :mrgreen:
Sama konsola ma napisane(60gb) z tyłu made in Japan , reszta - akcesoria - made in China.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać znaczącą różnicę pomiędzy PS3 a Xboxem. Na PS3 trzeba instalować gry! Średnia wielkość dysku w PS3 to ok. 20GB. Jest na rynku PS3 która ma dysk 250GB ale te 20GB starczy na 2 gry!


Po pierwsze ni trzeba instalowa po drugie zauwaz ze xobx ma 256mb pamięci i nie kozacz...
Aha i śrenio PS 3 ma 60GB pamięci... No chyba ze na bazarku znalazłeś mniejsze

Idealnie leży w dłoni i jest na prawdę dobrze zrobiony.


Jeśli Tobie idealnie lezy na dłoni to sprawdź czy nie jest krzywa. Polecam klinike w gdańsku

Mi nie przeszkadzają baterie, pad jest cięższy i lepiej leży w dłoni. (Akumulatorki każdy w domu ma...)


Masz na myśli wszystkich "fanboyów" xpudełka z animacją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się będę kłócił z trollem. Pad od X'a nie ma żadnych ostrych kątów, więc wiadomo, że dobrze leży w dłoni :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o trollu masz na myśli siebie?
Pokaż mi ostre kąty PS3?
A to wystające pudełko od baterii? to nie ma ostrych kątów w padzie xkartona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się człowieku. Każdy normalny człowiek powie ci, że pad od X360 jest lepszy.
Nie możesz się z tym pogodzić ? Nie będę się kłócił o pady, ponieważ nie masz racji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze gadaj jak se chcesz jeśli w twoim świecie pad jest lepszy prosze bardzo, ale zdecydowanie konsola PS3 jest lepsze od xboxa i kazdy Ci to może potwierdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło ci argumentów co do pada to próbujesz mi wmówić, że konsola jest lepsza ? hehe
Jak dla mnie żadna nie jest lepsza i wybór jest kwestią gustu, tudzież czego oczekujesz po konsoli. Moje zdanie wyraziłem w pierwszym poście drugiej strony, więc sobie przeczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokepim na pierwszy rzut oka widać, że jesteś fanbojem żadne argumenty do Ciebie nie docierają co więcej nie możesz poprzeć swojej wypowiedzi równie sensownym argumentem, twoje posty mówią nam jedynie o twojej niskiej inteligencji, a z tym tekstem, że każdy może potwierdzić, że ps3 rządzi to się grubo mylisz! Na każdym rynku konsol rządzi WII na drugim miejscu jest xbox360 a na 3 ps3 i tyle Ci powiem nawet u japońców ps3 jest na trzecim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobom , która nie jest fanboyem , wręcz mało gram na konsolach.
Miałem w domu xboxa 360(ps3 mam nadal) , a na wii okazje grać.
Zdecydowanie pad od PS3 , jak wszystkie DS jest najlepszy.
Wygodny , niezawodny funkcjonalny i na tym proponuje zakończyć kłutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się mylisz fireman, pad od ps3 jest mały lekki nie czuć go w dłoni, m$ poszedł do przodu z padami poniewaz zamiast archaicznego krzyżaka dał analog co jest 1000 razy dokladniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Dwa stare dziady jeden 98 lat drugi 97 (wiem ze tyle nie macie ;] teraz będą pier***lić co jest lepsze i się o to kłócić. JA sie nad konsolą zastanawiam PS3 mnie ciekawi bo ma bluray.
Xbox 360 jest tańszy i tak będę kupował w marcu to sie jeszcze 10 razy namyślę. Skoro on woli grac na PS3 bo mu pad leży lepiej to niech se gra wy grajcie na XBOXie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle nie wiem czy słyszeliście ale bluray ma być zastąpiony jakimś nowym napędem za rok od m$ który pomieści 100gb i co ważniejsze będzie tańszy bo ma być tam czerwony laser, którego kosztu produkcji ponoć mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Pegasus wymiata i go nic nie przebiję :mrgreen: Jak byłem mały to pamiętam jak grałem na tym po kilka godzin dziennie, mario i jeszcze inne, miałem całe 2 kartony tych kartridżów (tak to sie pisze ?), od znajomego i było w co grac ;) To na pewno zapamiętałem na dłużej niż gra dzisiaj na jakieś nowej konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja to jeden wielki idiotyzm.

Jednemu bardziej odpowiada pad od Playstation, drugiemu od Xboxa 360 - tutaj wszystko zależy od gustu danego człowieka. Nie każdemu musi panować ten, nie musicie nikogo przekonywać na siłę, bo to nic nie da.

Ja jestem od marca posiadaczem Playstation 3 i jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony. Na chwilę obecną w kolekcji mam pięć gier, z czego najwięcej gram w GTA IV - ta produkcja po prostu przykuwa mnie do pada na długie godziny. Dysponuje 22" calowym monitorem HD Ready i jakość obrazu jest rewelacyjna :)

Jeśli chodzi o Blu-Ray - jest to moim zdaniem spora zaleta. Co prawda nie stać mnie na taki film, ale jak pobieram zwiastuny z Playstation Store w jakości 1080p to jakość obrazu po prostu miażdży każdego. Microsoft zaryzykował w HD-DVD i niestety stracił - Blu-Ray teoretycznie wygrał wojnę formatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus gry od xboxa nie są na hd-dvd, kiedyś była opcja dokupienia tego odtwarzacza do filmów natomiast sama konsola czyta płyty DVD+DL co moim zdaniem wystarcza co z tego ze plyty bluray mają po miliard gb skoro żadna gra nie jest w stanie tego pokazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz michalidiz. widac ze jstes fanboyem skoro probujesz bonic xboxa gadajac bzdury. Zastanawaim sie czy ty wogole masz xbox i ps3 zeby gadac takie idiotyzmy

Zabrakło ci argumentów co do pada to próbujesz mi wmówić, że konsola jest lepsza ?

A wiesz co? Zdziwie Cię fanboyu xśmiecia

Pad od PS3 to jest tradycja. Jak myślicie czemu Sony nie zmienia pada? Bo ten pad jest funkcjonalny i nie ma co zmieniac właśiwie rewelacyjnego pada natomiast pady xboxa są total nie wypałem i znowu zmienią w następnym xśmieciu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku co ty pierdo*isz pewnie nie widziałeś żadnej z tych konsol, o sory pewnie widziałeś gdzieś na rysunku i obrażasz. Jesteś typowym 5 letnim fanboyem miałem ps2 ps3 i xbox 360 i jednoznacznie stwierdzam, że pad od xboxa wygrał jak i cały xbox wygrał kolejną wojnę konsol o czym świadczą wyniki sprzedaży, jeśli masz troche oleju w głowie przestań już pisać bo robisz z siebie pośmiewisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus gry od xboxa nie są na hd-dvd, kiedyś była opcja dokupienia tego odtwarzacza do filmów natomiast sama konsola czyta płyty DVD+DL co moim zdaniem wystarcza co z tego ze plyty bluray mają po miliard gb skoro żadna gra nie jest w stanie tego pokazać?


Stary, nie rób ze mnie idioty. A gdzie niby napisałem, że gry są na HD-DVD?

Siedzę w tej branży od kilku lat i doskonale orientuje się w tych rzeczach. Dla Microsoftu dużym ciosem byłoby wydanie jakiejkolwiek gry na HD-DVD, bo większość posiadaczy nie mogłaby zagrać. Były gry, które ukazywały się na kilku płytach DVD - na przykład Blue Dragon, który z tego co pamiętam był na trzech krążkach DVD.

Wiesz, na razie DVD jeszcze wystarcza, ale w przyszłości będzie gorzej. Chociażby nadchodząca gra od id Software - Rage, będzie na X360 wydana na 2xDVD :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Wyniki sprzedarzy o niczym nie swiadczą.. no moze o tym, że istnieje wiecej fanboyów xśmeicia[dzieci neo]. Widac ze ci brakuje argumentow dlatego siegasz po wyniki sprzedarzy.
A te konsole co niby miales to pewnie atrapy z bazarku i wadac ze sie nie znasz bo ten pad od xśmiecia jest do bani i nie wyzywaj innych od fanboyów, bo sam jestes największym.
Idź se skalibruj pada, a nie siedz tu na forum...A przepraszam przeciez ty nie ma


Dziecko Neo to jesteś ty pisałem nie lubie takich osób tylko wk***iają innych. Ma jakaś konsole/produkt jakieś firmy i mało sie nie zesra z tego powodu jakie to fajne, a horyzonty na inne rzeczy ma zamknięte bo myśli że skoro on to ma to to jest the best

Wcześniej była cisza teraz o to się będziecie kłócić a to tak jak napisał idiotyzm, jeden woli to drugi woli to , temu pad pasuje do ręki inny ma rękę jak to któryś z was napisała krzywą i woli co innego , wy zajmijcie sie swoim sprzętem i na nim grajcie i go miejcie ale nie narzucajcie sie każdemu ze jest najlepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa michalids gdy statek sie topi szczury uciekają...
Dobra kończymy ten temat i już kazdy niech lubi co swoje i niech nie przekonywuje ze pad od xboxa jest lepszy od PS3[bo tak nie jest] i na odwrot[a tak to moze i jest]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokepim jesteś totalnym idiotą
kłócisz się nie wiadomo o co...
może bardziej podoba ci się pad od PS3, ale na każdym większym forum konsolowym powiedzą ci, że lepszy jest ten od X360

co do Bluraya w PS3
myślę, że to dobrze dla ogółu, format stanie się popularniejszy i w następnej generacji wszystko już będzie na tych płytkach
na razie napędy są trochę zbyt powolne, nie każdemu producentowi potrzebne jest aż tyle miejsca (GTA IV mieści się na dwuwarstwówce, chociaż miasto jest duże i dopracowane),
filmy są drogie, mało kto ma telewizor FULL HD
takie jest moje zdanie, pewnie dla niektórych to zaleta, ale nie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes idiotą... temat mialbyc zamknięty a ty tyoku dalej swoje....
Blu-ray jest bardzo wielką zaletą, filmy na blue rayu pięknie wyglądają... Przeciez telewizory Full HD sa tanie popatrzmy na 46 calowego sharpa aquosa, no ale... Dobra Koniec kłótni a ty jack sie opanuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...