Skocz do zawartości

JW419 Genesis


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW419
Nazwa: JW419 Genesis
Opis: BLUE DIAMOND IN SILVER & SILVER COCO CRACKLING FLOWER & CHRYSANTHEMUM WILLOW & CRACKLING BOUQUET & GOLDEN REPORT
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1647
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=oOK1xlM3CgI
Cena hurtowa: 167zł
kaliber: 30mm
czas: 40sek
strzały: 80

PS: Film pochodzi z prezentacji Jorga z 2007 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakupach miałem dylemat.
Miałem wolne 200zł i nie wiedziałem czy kupić tą wyrzutnie , czy nie.
Teraz żałuję.
Z początku efekt mizerny , ale potem robi się ciekawie.
3 różne efekty , ale niestety cena dosyć wysoka.
9.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Bardzo ładna. Szybko strzela a co za TYM idzie - robi wrażenie. Według mnie lepsza od tych wszystkich achillesów itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Wspaniała wyrzutnia.Gigantyczne i przepiękne rozpryski.Każda z serii zrobiła piorunujące wrażenia.Wyrzutnia jest wyjątkowa,ma bardzo rzadko spotykane efekty.Pierwsze trzy serie niebywałe,czwarta i piąta też z dawką trzeszczących robiących popłoch wierzb.Natomiast takich zaprezentowanych efektów jak w serii szóstej i siódmej nie widziałem nigdy,aż brak słów.Finał trzeszczących gwiazd na całe niebo wbił wszystkich w ziemię.Gorąco polecam tego giganta! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Myślałem że po zmianie przez Jorge z ciągłego ognia na seryjny będzie to zmiana na minus, jednak bardzo się pomyliłem. Przy pokazach na ludziach nowa wersja robi piorunująco większe wrażenie niż poprzednia.Ogromne rozpryski i potężny huk robi miazgę.Kładzie większość 100sh chociaż ceną od setek wiele się nie różni. :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...