Skocz do zawartości

JW02 Saturn Missiles


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Saturn Missiles
Symbol: JW02
Ilość strzałów: 50
Cena hurtowa: 4,20 zł
Zdjęcie:
podglad1677.jpg
Film:
http://pl.youtube.com/watch?v=hLjCAl5Gl-M

Opis:
Jako że do odpalania fajerwerków każdy powód jest dobry postanowiłem wykorzystać fakt spadnięcia pierwszego od Nowego Roku śniegu.
Nie spodziewałem się takiego gwizdu i huku z tak małej i taniej wyrzutni.
Rozrzut katiuszy był bardzo duży. Pociski waliły w pobliską kamienice.
Niestety film w pełni nie obrazuje możliwości tej wyrzutni.
Za tą cenę artykuł jest bardzo opłacalny!
Polecam!

Z racji tego że katiusze JW01, czy K1130C12 różnią się tylko ilością strzałów, myślę że dobrze byłoby uczynić ten temat tematem zbiorczym dla tego typu fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Velibrum, gwizd jest bardzo głośny, lecz ja spodziewałem się czegoś takiego ;)
No chyba że u Ciebie było jeszcze głośniej :mrgreen:
Ogólnie Katiusze jak katiusze, po prostu gwizd i huk ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=jvXE7ZAR5Ag - tu mam film z mojego sylwka, film katiuszy jest pierwszy.
Kiedyś miałem takie katiusze z SP miały kształt trójkąta i strzelały najpierw jeden, później 2 na raz, później 3 itp. bo były tak ustawione że w jednym rzędzie wszystkie pociski leciały razem a ogólnie miała 196 strzałów :) więc jak wylatywał ostatni największy rząd to bardzo głośno było ale to już inny temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia muszę powiedzieć taka średnia. Jedyne co dobre w tym produkcie to cena, bo zaledwie 4zł, ale niestety efekty dosyć przeciętne :) (Film słabo je obrazuje, ale od razu mówię na żywo wygląda to bardzo ładnie, bo raz odpalałem katiuszę 25 strzałów)

Fajniej by wyszło jakby się połączyło ze 3 katiusze 100 strzałowe.

katiuszę JW02 oceniam na 6/10
--------
PS: Zresztą najlepsza Katiusza jest z Super Powera. Za 6zł 200 strzałów i leci wszystko w kilka sekund :lol::lol::lol:

o to film: http://pl.youtube.com/watch?v=v5_KaMHoMfw
---------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym roku tą wyrzutnie i jak na cenę 4zł , warto ją było kupić.
Wady , to mała intensywność strzałów , a zalety , to niska cena.
8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje ją co roku i zawszsze odpalam jako pierwszą :grin: .Przyciąga widownie a i cena jest niska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość mati_77717

Bardzo nie udana wyrzutnia żadnego widoku , rozpryśnięcia , koloru nic kompletnie nic tylko jeden świst :D.Myślę ze ta wyrzutnia nawet nie zasługuje 0 punkt.ale za ładne niebo można dać z 1 myślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a czego ty spodziewałeś się po takiej cenie ?? palm z cracklingiem? złotego deszczu?xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie będę zakładał nowego tematu z JW01 bo w końcu to ta sama wyrzutnia tylko różna ilość strzałów. Tak więc gwizd bardzo mi się spodobał. Pierwszy raz miałem do czynienia z takim efektem i jestem pozytywnie zaskoczony. Na kolejnego sylwka kupię parę saturnów i połącze jednym lontem dla jeszcze lepszego efektu :D

Film:
http://www.youtube.com/watch?v=NtBe8WwE43M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Może wstyd ale nie miałem jej ani razu na sylwka :( Ale w tym roku muszę ją mieć zapowiada się dobrze z waszych komentarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wstyd ale nie miałem jej ani razu na sylwka :( Ale w tym roku muszę ją mieć zapowiada się dobrze z waszych komentarzy :D



nie widzę w niej nic szczególnego, zwykła "świszczałka" za 5zł nie można nazwać tego wyrzutnią

pozdrawiam ;)


Mati a czego ty spodziewałeś się po takiej cenie ?? palm z cracklingiem? złotego deszczu?xD


no dokładnie, @Mati rusz głową trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...