Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie w sprawie wyrzutni. :)


Pioter

Pytanie

Witam, mam do was jedno pytanie. Mianowicie jestem ciekaw, czy wiecie może coś o wyrzutniach, które nie są zbyt drogie i mają MAŁE rozpryski ? Wiem, że to dziwne, ale chciałbym wiedzieć, bo chciałbym zorganizować pokaz na nastepnego Sylwestra i takie małe rozpryski by sie przydały na początek. Gdyż jeżeli bym użył rakietek, to połączenie ich lontem potem jednocześnie z ładunkami z wyrzutni ( lont od rakietek jest wyżej a ładunek od wyrzutni niżej nad ziemią ) to zużycie lontu było by tu bardzo duże, również czas od podpalenia rakiety do podpalenia ładunku z wyrzutni był by bardzo długi.

Z góry bardzo dziekuję za odpowiedź.

PS: Chciałbym, aby te rozpryski były przynajmniej o 1/3 mniejsze od efektu najmniejszej rakietki z Kung-Fu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmm... może jakieś fontanno-wyrzutnie albo rzymskie ognie? Dobrym efektem na początek u mnie było odpalenie zestawu rzymskich ogni "Laser" (Śmieszek-Lidl) jednocześnie, kątowo. Ewentualnie może wyrzutnia "Wrath of the gods" Śmieszka, chociaż nie widziałem jej na żywo, ale chyba ma małe i niskie rozpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy odpalałes wszystkie ognie na raz? Ile one kosztują ? To są te w takiej tubce ? Jakie maja efekty ? I czy mają rozprysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpaliłem 9szt. na raz (połączone lontem) Kosztowały chyba 24,90zł czy coś koło tego. Tak to te w plastikowej przeźroczystej tubie. Efekty takie przeciętne, ale 9 na raz robi niezły efekt. Rozprysk mają niektóre, komety z ogonami mają taki mały rozprysk.

Ustawiłem je na takich niby statywach, po trzy na statyw (jeden lekko w lewo, drugi pionowo, a trzeci lekko w prawo) później rozstawiłem je na jednej linii kilka metrów od siebie i odpaliłem na raz. Szkoda ze nie zrobiłem filmu. :cry:
Tu statywy razem z rzymiakami.
99f8e57605578c36m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Czyli chcesz kupić tanie gówienko ?
Kup sobie Hota i Arctica
rozpryski mają dobre szkoda kasy na
szajs ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta wyrzutnia ma nawet ładne efekty. Jakiej jest firmy ? I może wiesz, w jakim sklepie internetowym można ja kupic ?

A co do Hot'a i Arctic'a to też w moich planach jest zakupienie ich.

A te rzymskie ognie to równiez mam takie cos w planach.

Wszystkim dziekuje za odpowiedzi :wink:
Możecie jeszcze cos doradzac, będę bardzo wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem ale moze cos zle robie bo wchodzilem na strone superpower i dawalem na sklep online i na wyrzutnie i bylo tylko 7 wyrzutni do kupienia przez neta :(
co jest tak ma byc czy ja cos zle robie?

A do tematu:
Lampa alladyna 7st i fontanna
lub
trolle7st i fontanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja miałem na sylwestra 5 takich małych baterii z Cerrfoura kosztowały chyba 7 zł i miały fontannę... i takie małe rozpryski nawet ładne jak za taką cenę... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wiem ale moze cos zle robie bo wchodzilem na strone superpower i dawalem na sklep online i na wyrzutnie i bylo tylko 7 wyrzutni do kupienia przez neta :(
co jest tak ma byc czy ja cos zle robie?

Tak w tamtym dziale jest tylko 7 ale jak sie u nich kupuje to słyszałem że mailem sie mówi co sie chce a nie na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ale jak sie u nich kupuje to słyszałem że mailem sie mówi co sie chce a nie na stronie.

A maja jakis cennik wszystkich artykolow? zeby wybrac co najlepsze i w dobraj cenie ;) a nie wiesz jak z przesylka? Jak wysylaja i jaka cena za przesylke?
P.S Aha sprzedaja na meila detalem [nie ma ograniczen co do minimalnej ceny zakopow] czy tylko hurt [np. min. za 200zl trzeba zamawiac?]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cennik hurtowy - Cennik Super Power ( prawym przyciskiem i zapisz element docelowy ... )
Ceny mogą być trochę wyższe.
Przesyłka to koszt 25 - 30 zł.
Nie ma minimalnego progu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do tematu to może Pheonix&Dragon z lidla śmieszek . Cena chyba 4.99 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wiem ale moze cos zle robie bo wchodzilem na strone superpower i dawalem na sklep online i na wyrzutnie i bylo tylko 7 wyrzutni do kupienia przez neta :(
co jest tak ma byc czy ja cos zle robie?

Tak w tamtym dziale jest tylko 7 ale jak sie u nich kupuje to słyszałem że mailem sie mówi co sie chce a nie na stronie.


Napisałem do nich:
Witam serdecznie. Mam pytania co do zakopow w Waszym sklepie internetowym: 1.Czy to prawda ze jak chce sie cos kupic to trzeba wybrac na stronie a potem napisac maila z wybranymi rzeczami? Czy jak? 2. W takim razie [jesli to prawda] to czy jest dostepny jakis cennik wszystkich Waszych produktów? 3.Ile kosztowala by przesylka i jakim sposobem wysylana jest paczka? 4. Czy sprzedajecie detalicznie czy tylko w hurcie? Bo kupowalbym fajerwerki za ok 130zl Prosze o odpowiec na wszystkie (jesli to mozliwe) pytania. I nakierowanie mnie gdzie znajde cennik wszystkich prodoktow. P.S Nie jestem zarejestrowany na stronie. Gdzie moge sie zarejestrowac zeby kupic cos z Waszego asortymentu?


Dostałem taką odpowiedż:
Witam,

Proszę o informacje, które produkty chciałby Pan kupić. Podam Panu ich ceny i dostępność.

Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi przesyłki.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, także zakupy w detalu za 130 zł są możliwe.

Rejestracja nie jest konieczna przed złożeniem zamówienia.

Po dokonaniu zakupów w e-sklepie należy w odpowiednim formularzu uzupełnić swoje dane.



----------------------------

Pozdrawiam

Agata Dolińska

Asystent Zarządu

Super Power Sp. z o.o.

tel./fax: 022 723 84 00

www.superpower.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O lol czyli wystarczy wysłać nazwe artukułu którego chce się kupić :razz: to juz wiem gdzie za rok zrobie zakupy na sylwka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...