Skocz do zawartości
  • 0

rakiety do 30 zł


xHESTIABUMx

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak chcesz żeby było dużo i najmocniejsze to tak sie nie da albo duzo albo najmocniejsze :neutral: jak na ilosć to polecam whisting moon trawel a jak chcesz najmocniejsze to polecam rakiety jupiter te po 4 szt.są super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
kung fu jest już w planie i whistling moon też ;) chodzi mi o zestaw jakichs 6 lub 4 bardzo solidnych rakiet. myslalem nad speed 4. ile one kosztują i czy ma ktoś filmik? :mrgreen:
#kameleon: ile ten jupiter kosztuje?

Edit: sorry że tyle pytań ale czy mefisto też są mocne? chyba ise oplaca bo za 18 zł dostajesz 6 rakiet


http://video.google.pl/videoplay?docid=600...h&plindex=0
masz film speeda IV ale nie polecam ich kosztują 25 zł paczka
sory pomyliło mi sie chodziło mi o casjopeje tu masz film kosztują tyle samo
http://pl.youtube.com/watch?v=eoefPjbEOIA&...D5&index=10
http://pl.youtube.com/watch?v=7lcbb5KNtdc&...BD5&index=9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Na tym filmie Speed'y wypadły słabo, ale uwierz mi, te rakiety na żywo są powalające.


mówisz że efekt porażający a masz może ich film w lepszej jakiosci bo nie jestem do nich przekonany czy je kupic za rok moim zdaniem są o wiele lepsze casjopeje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co byście powiedzieli o zestawie ufo? tam chyba rzymskie jeszcze są :)
#kamilegionista: jak ci sie podobały meteor regny? miałeś je chyba z festivala :P

kameleonie mowisz o UFO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie w tym problem że niewiem które rakiety w moim filmie były nagrywane kiedy, może obejżyj se 1 film z rakiet, najpierw są Jumbo-Jety, potem taka jak by pomarańczowa a później któreś z tych to Speed 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ten zestaw to cód miód efekty rakiet naprawde są super niestety nie mam filmu bo się mi baterie wtedy rozładowały ale naprawde jest extra kupuj ten zestaw i casjopeje to cie wyjdzie razem 30 zł :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W cenie do 30 zł chcąc uzyskać 4 - 6 porządnych rakiet mamy do wyboru między innymi:

JR23 SPEED III (6 rakiet) - 29 zł
JR24 SPEED IV (4 rakiety) - 19.50 zł
JR25 EXCLUSIVE COLLECTION (4 rakiety) - 25 zł
JR34 MORFEUSZ (4 rakiety) - 28.90 zł
JR38 BLUE MOON (4 rakiety) - 28.90 zł
N3501 CASSIOPEIA (4 rakiety) - 19.50 zł
N3504 GOLDEN LIFE (4 rakiety) - 28.90 zł
N63501 DRAGON QUEEN ROCKET (4 rakiety) - 19.50 zł
N63775 DRAGON HOT LIGHT (6 rakiet) - 17.20 zł

Oczywiście rakiety różnią się efektami. Podałem ceny z najnowszego cennika hurtowego, tak więc przy zakupie cena może być wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybór zawęziłem do Exclusive Collection, Speed IV i Golden Life. Ktore mają największe rozpryski i różne efekty? Z tego co wiem to wszystkie golden life są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix
Wybór zawęziłem do Exclusive Collection, Speed IV i Golden Life. Ktore mają największe rozpryski i różne efekty? Z tego co wiem to wszystkie golden life są takie same


Exclusive Collection ma największe rozpryski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludzie czy wy nie umiecie czytać??!!
Prżecież w pierwszym poscie autor napisał :

nie dotyczy thunderów ani diabolów

:roll: :roll:
A co do tematy to zgadzam się z Felix'em - Exclusive Collection mają największy rozprysk.
A jak chcesz tańsze to weż Cassiopeje albo Killer (4szt tylko za 20zł-- efekty podobno porównywalne do cassiopeji ale są papierowe, czy to prawda?
Powiem po sylwku bo je kupię w tym roku ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odświeżyliście temat sprzed 1 miecha :mrgreen:


Za ten post powinieneś dostać warna.Bardzo dobrze że MarcePAN i achtung111 odświerzyli ten temat ponieważ inni użytkownicy tego forum czasami potrzebują informacji jakie rakiety są najlepsze :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm... najleprze rakiety ... skoro dijablo ,thunery , i kung-fu masz w planach to może kup :
2x Voo Doo 3775 - JORGE

Komplet 6 średnich rakiet.
Efekt: kolorowe gwiazdowe, rozpryski.

Cena detaliczna (za rakietę): 3zł-5zł
Cena hurtowa (za komplet): 13,80zł

Tekst źródłowy : http://www.fireworks.com.pl/index.php?go=3775
I dwanaście w miare fajnych rakiet masz .
Te rakiety są również w Zestawie Festival , który jest jedbym z najleprzych zestawów rakiet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

temat nieaktualny biore festival zajefajny mix rakietek są tam speedy, apollo, jupiter zastanawiałem sie ktore wziąć ale jeśli biore festival to sprawa jasna. temat do zamknięcia i nie spamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...