Skocz do zawartości
  • 0

peonie, chryzantemy itp.


xHESTIABUMx

Pytanie

Witam wszystkich mam pytanie czym sie różni np. chryzantema i peonia?? :?: możecie wymienić wszystkie możliwe efekty i dać przykładowe screeny efektów. Jeszcze dwa inne pytania:
1. co to sa Z shape fan shape itp?
2. możecie mi przybliżyć jakość , efekty i cene wyrzutni Hot Stars? (ewentualnie filmik)

ps. chyba mam zespół abstynencyjny dotyczący fajerwerków xD (jak ktoś takie coś ma to też zrozumie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1.Wyrzutnie Fan to są wyrzutnie strzelające skośnie
2.Ceny nie znam ale możesz polookać na necie np. www.fajerwerkimarket.pl może tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Peonia to są po prostu kula z gwiazdek bez ciągnących sie za nimi ogonów
a chryzantema to tez kula z gwiazdek ale ciągną sie za gwiazdkami ogony.

Z szhape to znaczy że wyrzutnia strzela od lewej do prawej od prawej do lewej i tak w kółko :P do wyczerpania ładunków

Fan shape to jest wachlarz, takie coś np.: I/

wyrzutnia hot stars jest super miałem ją na sylwka i bardzo polecam. Cena to około 70-80zł

a tu masz film tej wyrzutni: http://pl.youtube.com/watch?v=g3KTQmFMs5k

Dałem film do new age, ale new age to jest to samo co hot stars (takie same efekty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bardzo wam dziekuje za pomoc a niech modowie nie usuwają tego tematu może mi sie jeszcze przyda a jak zdecyduje że juz niepotrzebny to wysle pw np do witus
@fear: co do tej stronki co podałęś to nigdy nie widziałem czegoś takiego jak "maroon" a i mam wrażenie że nie ma peonii i brokatu bo chyba było by brocade i peony nie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

WoW jaki speed xD Aha czyli efekt do D*** :P
On byl jak dobrze pamiętam w jednej z rakiet z Hong-kongkung-fu . To była chyba rakieta "crazy bees" czy jakoś tak xD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
To była chyba rakieta "crazy bees" czy jakoś tak xD ?


Dokładniej Thousand Bees. Może tego dobrze nie widać, ale w efekcie "ryby" w przeciwieństwie do Thousand Bees są niebieskie gwiazdki.
Ale trzeba przyznać że efekty bardzo podobne.
Efekt ryby można też spotkać w Artilery Shells SP0008 ( film Kamilegionisty - http://pl.youtube.com/watch?v=3UDda92qssQ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nareszcie po miesiącu ponad ktoś odkopał ten temat :) jeszcze będzie dobrze jak powiecie jak wygląda efekt orła bo jak to napisałem na shoutboxie to nikt nie raczył nawet na to popatrzeć :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...